iMagazine

IFA 2012 – wywiad dla berlińskiego radia RBB Funkhaus Europa

02/09/2012, 02:47 · · · 8

Przy okazji naszej wyprawy na targi IFA2012, o których pisałem we wcześniejszym wpisie, zostaliśmy zaproszeni do berlińskiego radia RBB Funkhaus Europa (WDR) do polskiej audycji, w której opowiedzieliśmy o swoich pierwszych wrażeniach dotyczących tego co zobaczyliśmy.

W studiu razem ze mną był Przemek Marczyński oraz Bartek Dul, a Norbert Cała czuwał w dyżurce aby wszystko zostało poprawnie nagrane;-) Audycję prowadziła Monika Sędzierska, którą serdecznie pozdrawiamy.

Zapraszamy do odsłuchu – audycja (19:22) znajduje się pod tym linkiem.

Zobaczcie jaką windą mieliśmy okazję jeździć w budynku radia…jest z okresu międzywojennego, nie ma drzwi i jeździ…w kółko…

 


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Karol napisał(a):

Jak winda jeździ w kółko? Bez przerwy góra, dół i nie zatrzymuje się na piętrze?

Dominik Łada napisał(a):

Dokładnie – na ostatnim piętrze oraz w piwnicy przejeżdża do bocznego szybu i nie zatrzymuje się na piętrach. Trzeba wskakiwać i wyskakiwać – czad;-)

Filthy_Criminal napisał(a):

taka winda znajduje sie też w Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach :) jeśli ktoś kiedyś będzie to może tam zobaczyć jak to działa.

Lestek napisał(a):

Zgadza się, to tzw. winda paciorkowa. http://www.youtube.com/watch?v=mylOEBtcrR8

Norbert Cała napisał(a):

Winda nazywa sie Paternoster i w Polsce jest kilka działających – http://pl.wikipedia.org/wiki/Dźwig_okrężny

Twixxx napisał(a):

Dokladnie, jezdzi bez zatrzymania, ale na tyle wolno, ze swobodnie wsiadasz i wysiadasz (drzwi nie ma). Gites zabawka, jezdzilem tez taka w Pradze, w jednym ze starszych budynkow rzadowych w centrum. Zabawa jest mega, szczegolnie dla malolatow:)

Sebastian Frątczak napisał(a):

Jeździ w kółko- zrozumiałem zupełnie inaczej. :-)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK