iMagazine

iSource kończy sprzedaż ORO

27/09/2012, 15:26 · · · 1

Część z Was, w tym ja, pewnie zna i korzysta z ORO. ORO, najprościej rzecz ujmując, jest polskim odpowiednikiem Apple Care, sprzedawanym sporo taniej przez naszego rodzimego dystrybutora, firmę iSource.

Osobiście dwa lata temu kupiłem sobie ORO do mojego „Woza”, co koniec końców okazało się strzałem w dziesiątkę, bo niecały miesiąc po zakończeniu oryginalnej gwarancji padł mi dysk.

Od jutra kończy się sprzedaż ORO w Polsce, także pamiętajcie, że jeśli potrzebujecie to kupcie go najdalej jutro – jeśli zrobicie to pojutrze, to nie będzie już respektowany.

Z dniem 28.09.2012 iSource, Autoryzowany Dystrybutor Apple, zaprzestaje sprzedaży Odpłatnej Rozszerzonej Ochrony (ORO) na sprzęt komputerowy.

Sprzedane do tego dnia ORO będą respektowane do końca ważności umów.

Umowy na ORO zawarte po 28.09.2012 (decyduje data dowodu zakupu) nie będą honorowane.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

cyberangel1975 napisał(a):

„Umowy na ORO zawarte po 28.09.2012 (decyduje data dowodu zakupu) nie będą honorowane.”
O tym to chyba powinni poinformować sprzedawców, klient nie musi być świadomy tego faktu…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK