iMagazine

Pierwszy polski kupon do Passbooka już jest – butysportowe.net

27/09/2012, 12:05 · · · 2

Pisaliśmy ostatnio o nowości z iOS6, czyli Passbooku, i o braku dostępnych usług na rynku polskim, które współpracują z tą aplikacją.

Długo nie musieliśmy czekać – dostaliśmy właśnie maila, że sklep internetowy butysportowe.net udostępnił już takie rozwiązanie dla swoich klientów.

Witam serdecznie,

nawiązując do wiadomości na Facebooku chciałbym poinformować o nowości w moim serwisie www.butysportowe.net. Zaczęliśmy już obsługiwać (chyba jako pierwsi w PL) kupony do Passbooka na iPhone’a.

Po rejestracji w newsletterze lub po dokonaniu zakupu wysyłamy kupony rabatowe, które w załączniku mają Pkpass’a – można go dodać do Passbooka przez otwarcie załącznika w programie Mail n iPhonie.

PS. w załączniku przesyłam przykładowy kupon.

Pozdrawiam,
Krzysztof Czapla

No to teraz czekamy na następne firmy – marzy mi się aby nie nosić ze sobą wszystkich tych kart lojalnościowych/rabatowych, tylko mieć wszystko pod ręką w telefonie. Będzie to bardzo wygodne, a mój portfel będzie dużo cieńszy.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Krzysztof Nowakowski napisał(a):

MacLife Cafe już pracuje nad kuponem rabatowym :)

Dominik Łada napisał(a):

No to szybciutko, szybciutko;-)))

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK