iMagazine

Mapy iOS – ciąg dalszy

28/09/2012, 21:11 · · · 5

Nieco wcześniej dzisiaj Wojtek Pietrusiewicz poinformował o liście do wszystkich użytkowników iOS6 od samego Tima Cooka odnośnie problemu z mapami. CEO Apple wspomniał tam o tymczasowej możliwości skorzystania z usług firm trzecich. Dla osób, które niezbyt być może nie poradziłyby sobie z takim zadaniem Apple przygotowało specjalną stronę, a raczej dodatkową notkę odnośnie możliwości dodania map Google i Nokii do naszych iUrządzeń.

A znaleźć ją można wchodząc pod ten adres:

http://www.apple.com/ios/add-to-home-screen/

Jest to nic innego, jak instrukcja dodania odnośnika do strony www na naszego SpringBoarda. I chociaż nie ma tłumaczenia polskiego, to myślę, że nikt nie powinien mieć problemów ze zrozumieniem tej czynności.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

duchu napisał(a):

jak to jest ze taka firma jak apple dala „dupy” ? Wychodzi na to ze za rzadow Cook’a Apple zalicza same wpadkie :/ kiepsko kiepsko
Najpierw wielkosc ekranu, teraz mapy pewnie niedlugo wyplynie cos nowego. Jednak 4S jest the best jak narazie :)

Behinder napisał(a):

jak wygram w totka to kupie 4S bo jak jego zabraknie to już żaden ajfone nie bedzie taki fajny

duchu napisał(a):

i bardzo słusznie ;)

hipertracker napisał(a):

Można też zainstalować PD Maps (używa Google Maps) i OpenMaps (używa OpenStreetMaps).

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK