iMagazine

Premiera iPhone 5 w sieci Play

28/09/2012, 01:40 · · · 13

Zajrzałem na premierę iPhone 5 do warszawskiego salonu sieci Play na Placu Konstytucji. Zdziwiłem się, bo ludzi było całkiem sporo – kilkadziesiąt osób – czyli jednak u nas też jest zainteresowanie;-)

Tak jak pisaliśmy wcześniej – jeśli chodzi o dostępność to szału nie ma. Dostępne są, póki co, tylko modele 16GB. Teoretycznie wg moich ustaleń do salonu na Pl. Konstytucji dojechało ok 150 sztuk. Czy to dużo? Sami sobie dajcie odpowiedź. Rano raczej nie będzie już ich zbyt wiele.

Podejrzewam, że w innych sieciach i sklepach resellerów Apple, będzie co najwyżej podobnie z dostępnością.

Każdy przychodzący mógł poczęstować się kanapkami, ciastkami oraz ciepłymi i zimnymi napojami – to miłe. Jak to w Play – była dobra muza grana przez DJa.

Ceny opublikowaliśmy już wcześniej, ale dla zainteresowanych, Marcin Gruszka, rzecznik Play, przekazał mi informację, że jeśli ktoś chce kupić iPhone 5 bez abonamentu, to może to zrobić za 2799PLN brutto (tylko wersja 16GB). Telefony mają simlocki, ale na naszej stronie znajdziecie opis oficjalnej procedury jego zdjęcia.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Maciek Woś napisał(a):

huhuhu. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się że tak elegancko i profesjonalnie przyjmą klientów, oraz że aż tyle ludzi się pojawi.

phanthomas napisał(a):

Super. Premiera na bardzo wysokim poziomie, profesjonalne podejście, a i dzikiego wyścigu i przepychanek nie było jak w Dreźnie ;-)

Grzegorz Wyszynski napisał(a):

Pozytywnie! Play naprawdę dba o swoich klientów… W odróżnieniu do niektórych sieci…

Sebastian napisał(a):

Chciałem dzisiaj zakupić Iphone 5 w Play bez abonamentu. Było to właśnie w salonie na placu Konstytucji. Dostałem informację, że telefony są dostępne jednak bez abonamentu na razie nie sprzedają. Czy ktoś wie jak to w końcu jest?

Bartosz napisał(a):

Panie Dominiku, albo Pan przekazuje nieprawdziwą informację, albo rzecznik Play Pan Marcin Gruszka Pana okłamał. W salonie Play przy Al. Jerozolimskich 47 telefonu bez abonamentu sprzedać nie chcą. Proszę o wyjaśnienie sprawy i sprostowanie w przeciwnym wypadku wiadomości publikowane na Państwa portalu zacznę traktować jako nieprawdziwe. Z poważaniem

Bartosz napisał(a):

Panie Dominiku, albo Pan przekazuje nieprawdziwą informację, albo rzecznik Play Pan Marcin Gruszka Pana okłamał. W salonie Play przy Al. Jerozolimskich 47 telefonu bez abonamentu sprzedać nie chcą. Proszę o wyjaśnienie sprawy i sprostowanie w przeciwnym wypadku wiadomości publikowane na Państwa portalu zacznę traktować jako nieprawdziwe. Z poważaniem,

Bartosz napisał(a):

Panie Dominiku, albo Pan przekazuje nieprawdziwą informację, albo rzecznik Play Pan Marcin Gruszka Pana okłamał. W salonie Play przy Al. Jerozolimskich 47 telefonu bez abonamentu sprzedać nie chcą. Proszę o wyjaśnienie sprawy i sprostowanie w przeciwnym wypadku wiadomości publikowane na Państwa portalu zacznę traktować jako nieprawdziwe. Z poważaniem. P.S. Proszę nie kasować komentarzy.

Moridin napisał(a):

Raz wystarczy. :)

Bartosz napisał(a):

Wystarczy. Pozostałe komentarze można skasować. Z poważaniem

Dominik Łada napisał(a):

Zgłosiłem sie w tej sprawie do Marcina Gruszki, rzecznika prasowego Play, od którego dostałem powyższe informacje. Obiecał, ze odpowie oficjalnie w poniedziałek.

Bartosz napisał(a):

Dziękuje. Jestem bardzo ciekawy odpowiedzi, a nazwiska Panów z salonu, którzy odmówili mi sprzedaży telefonu mam zapisane, ale znając jakość firmy Play nie spodziewam się niczego pro-klienckiego.

Bartosz napisał(a):

Chyba cała ta firma (Play) tak już działa. Obiecywać potrafią, ale wywiązać się z własnej obietnicy już trudniej.

Dominik Łada napisał(a):

jeszcze czekam na odpowiedź, przypominałem się dziś rano

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK