iMagazine

Jutro otwarcie nowego salonu iSpace w Radomiu

14/11/2012, 21:46 · · · 2

W maju w Warszawie na ul. Nowy Świat został otwarty pierwszy salon iSpace. W zeszłym tygodniu otwarto iSpace w Rzeszowie, a jutro (tj w czwartek 15.11.2012) startuje iSpace w Radomiu.

Koncepcja salonów iSpace jest dosyć ciekawa – jest to połączenie salonów Orange ze sklepami ze sprzętem Apple. Pomysł jak widać trafiony.

W maju na Nowym Świecie w Warszawie pojawił się pierwszy w Polsce salon marki iSpace, proponujący swoim Klientom pełną ofertę dwóch znanych marek Apple i Orange. Wtedy wszyscy zastanawiali się czy takie połączenie to dobry kierunek. Po pół roku działalności znamy już odpowiedź – powstają dwa kolejne salony. Za sprawą współpracy firm Ramsat i Tachobis, twórców konceptu, iSpace pojawia się w Rzeszowie i w Radomiu.

Od 9 listopada w Galerii Rzeszów oraz od 15 listopada w Radomiu przy ul. Rwańskiej na Klientów czekają dwa nowe salony marki iSpace, oferujące pełną gamę produktów Apple i usług Orange. Salony marki iSpace to nowoczesne wnętrza, dwie komfortowe strefy Apple i Orange, które swoim designem i funkcjonalnością w połączeniu z profesjonalną obsługą sprawiają, że każdy z odwiedzających je Klientów poczuje się w nich wyjątkowo. Strefa Apple to pełen asortyment produktów z jabłkiem oraz akcesoriów do nich – klawiatur, słuchawek, etui itp. W strefie Orange, Klienci mogą nabyć pakiety usług i produkty (nie tylko iPhony), a także wyjaśnić swoje sprawy (np. fakturę). Zapraszamy wszystkich do naszych punktów iSpace.

  • Warszawa, ul. Nowy Świat 45
  • Rzeszów, ul. Piłsudskiego 44, Galeria Rzeszów
  • Radom, ul. Rwańska 25

iSpace – historia marki

Marka iSpace pojawiła się na polskim rynku w maju 2012 r. za sprawą współpracy dwóch firm: firmy Ramsat spółki należącej do Orange Polska, działającej na rynku od 1993r oraz firmy Tachobis, Autoryzowanego Sprzedawcy Apple, działającej na rynku od 1996 r. Obie firmy od dawna z powodzeniem i sukcesami działały na rynku, Tachobis pod szyldem Apple oraz Ramsat SA pod szyldem Orange. Z początkiem 2012 r., dzięki inicjatywie właściciela firmy Tachobis Pawła Radomskiego oraz otwartości na wszystkie innowacyjne projekty prezesa Ramsat SA Mirosława Woźniaka obie firmy rozpoczęły współpracę w wyniku której powstała zupełnie nowa marka iSpace. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez bezpośredniego wsparcia wiodących światowych marek Apple i Orange.

Koncept iSpace to przestrzeń, gdzie w jednym miejscu oferowane są produkty Apple i Orange. Jeszcze nikt nie próbował tak kompleksowego podejścia do Klienta – a wydaje się to tak oczywiste, by w tym samym miejscu, w którym oferowane są topowe urządzenia wymagające dostępu do internetu od razu wyposażać je w usługi jednego z wiodących operatorów telekomunikacyjnych.

Wpadajcie koniecznie na otwarcie w Radomiu. Poniżej możecie zobaczyć jak było ostatnio na otwarciu w Rzeszowie (fot. Michał Czekański), także atrakcji nie zabraknie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Michał Czekański napisał(a):

Dominiku proszę o dodanie: fot. Michał Czekański

Marucins napisał(a):

Dzieci w sklepie a rodzice na zewnątrz jedzą :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK