iMagazine

Fajna promocja MyTaxi

23/11/2012, 15:45 · · · 1

Taka promocja podoba mi się. Od 23 listopada, czyli od dziś, do 8 grudnia, możecie zamawiając taxi w Warszawie przez aplikację MyTaxi upolować kurs…Porsche Panamera GTS.

Przejechać się taryfą z 430-konnym silnikiem to jest coś…

Z myTaxi złap Porsche Panamera GTS w Warszawie

Przez najbliższe dwa tygodnie fani motoryzacji i ostrej jazdy będą mogli zapolować na wy-jątkową maszynę. 23 listopada na drogi stolicy wyjedzie Porsche Panamera GTS, które można będzie zamówić za pomocą myTaxi – pierwszej na świecie aplikacji, pozwalającej na połączenie peer-to-peer między pasażerem i kierowcą taksówki. Jeśli więc całe życie ma-rzyłeś o podróży samochodem sportowym w najlepszym wydaniu, które pod maską ma ponad 430 koni mechanicznych, chcesz zaimponować kolegom, zrobić wrażenie na sto-łecznych klubowiczach lub wybierasz się na randkę, uzbrój swój smartfon w aplikację my-Taxi i ruszaj na łowy!

Polowanie czas zacząć
Oto Twoja ofiara – nisko pochylona, sportowa sylwetka, z gładką linią czerwonego dachu i 7-biegową, automatyczną skrzynią biegów. myPorsche jest niezwykle wysportowane, więc pewne jest, że aby go upolować, musisz wykazać się nie lada refleksem. Wychodząc z biura, restauracji czy domu, zawsze bądź przygotowany i miej w swoim smartfonie zainstalowaną aplikację myTaxi. Za pomocą kilku kliknięć pomoże Ci upolować tę bezkompromisową ma-szynę z 4,8-litrowym silnikiem V8. Każdy kurs Porsche Panamera GTS z myTaxi to nie tylko mnóstwo emocji, ale również szansa na udział w konkursie i zupełnie darmowa przejażdżka.

Warszawski sezon
Czas łowów w Warszawie rozpoczyna się 23 listopada i potrwa do 8 grudnia 2012 roku. W tym czasie czerwone myPorsche będziesz mógł spotkać w pobliżu prestiżowych miejsc w centrum Warszawy. Nie potrzebujesz noktowizora, aby je obserwować. Wystarczy, że bez-płatnie pobierzesz aplikację myTaxi na www.mytaxi.pl, AppStore lub Google Play, urucho-misz ją na telefonie, a zintegrowana funkcja GPS automatycznie zlokalizuje Twoje położenie. Klikając na mapie na ikonki samochodów znajdujące się w Twojej okolicy, sprawdzaj, czy któ-rymś z nich jest myPorsche. Aby być na tropie myPorsche, oznacz przedział cenowy pomię-dzy 1,60, a 2,40 zł/km. Teraz już się nie wahaj!. Zamawiaj, zanim ubiegnie Cię inny łowca! Jeśli znajdujesz się najbliżej, auto podjedzie właśnie do Ciebie.

Twoje trofeum? Pokaż je!
myPorsche to zdobycz, której pozazdrości Ci niejedna osoba, dlatego koniecznie pokaż wszystkim, jak bardzo się cieszysz! Chwyć za smartfona, rób zdjęcia i filmiki z myPorsche w tle, i wzbudź wśród innych łowców zazdrość. Nie zapomnij, aby się przy tym dobrze bawić! Przygotowane pliki wyślij plik na adres warszawa@mytaxi.net, a masz dodatkowo szansę wygrać wyjazd do Stuttgartu. Najciekawsze materiały zostaną opublikowane na profilu my-Taxi i Porsche na portalu Facebook, a użytkownicy w drodze głosowania wyłonią dwóch zwy-cięzców.

1

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Jebacz Koz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jebacz Koz
Gość

Postać w korkach…
Jak już jechać to tylko w nocy na bo z imprezy.