iMagazine

Pomysł na prezent – sprzęt Apple w salonach iMad

22/12/2012, 15:27 · · · 2

Krótka piłka – nadal nie macie prezentu? Zawsze dobrym pomysłem będzie sprzęt z nadgryzionym jabłkiem.

W najnowszym numerze iMagazine wspólnie z firmą iMad przygotowaliśmy specjalnie dla Was, kompletny przewodnik/katalog produktów Apple jakie są w tym momencie dostępne w sprzedaży.

Mamy nadzieję, że to pomoże – czytając katalog możecie klikać w przyciski „Do kupienia w iMad” i przechodzić bezpośrednio do strony z wybranym produktem w sklepie internetowym iMad.

iMad_button

Dla tych z Was, którzy preferują zakupy „w realu” istnieje zawsze możliwość zajrzenia do jednego z dwóch salonów iMad – w Krakowie i w Warszawie. Większość z rzeczy z katalogu znajdziecie na miejscu w sklepach.

iMad Kraków

Św. Filipa 13/5
31-150 Kraków
+48 (12) 341 4155

iMad Warszawa

Nowy Świat 4
00-497 Warszawa
+48 (22) 625 2015

Warto też polubić iMada na Facebooku, bo często dużo ciekawych rzeczy się u nich dzieje – promocje, specjalne akcje, ciekawy sprzęt.

Także klikajcie lub wpadajcie osobiście do salonów. Polecamy.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

srapple napisał(a):

a pieprzcie się z tą cenzurą

Moridin napisał(a):

Może sobie zarejestruj konto po prostu bo tak z automatu trafiasz do spamu jako niepotwierdzony.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK