iMagazine

Apple testuje iOS 7

03/01/2013, 00:57 · · · 5

Wczoraj wieczorem w kilku serwisach internetowych (m.in. The Verge, iMore, czy L.A.Times), pojawiła się informacja, że różni deweloperzy notują wejścia na swoje strony internetowe z systemu iOS 7.

Postanowiłem sprawdzić, jak to wygląda u nas. Mniej więcej w połowie grudnia, czyli jeszcze zanim cała sprawa „wypłynęła”, mamy w naszych statystykach 3 wejścia z iOS 7. Wszystkie z terenu Polski.

Może to fake, a może prawdziwe iOS 7. Nie jesteśmy w stanie tego do końca stwierdzić, ale coś jest na rzeczy.

Zastanawiające jest jeszcze jedno, odnosząc się przede wszystkim do zachodnich danych, że już teraz pojawia się ten system w logach Google Analytics.

Zazwyczaj nowy iOS był prezentowany podczas WWDC, które odbywa się w czerwcu. W poprzednich latach „bety” wypływały maksymalnie 1-2 miesiące przed konferencją. Teraz mamy teoretycznie ok 6 miesięcy do WWDC, a już nowy iOS pojawia się…

Czyżby i tym razem mielibyśmy dostać coś od Apple wcześniej niż wszyscy się tego spodziewają?

Jak to stwierdził Norbert w ostatnim iMagazine, Apple staje się nieprzewidywalne…

5

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
DamianGrzegorz StępieńDominik ŁadaRadek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Radek
Gość

Wcześniej beta iOS była w marcu a wersja finalna po WWDC. Może powrócą do tego właśnie :)

Dominik Łada
Gość

Może, fajnie by było. Krócej byśmy czekali;-)

Grzegorz Stępień
Gość

@DominoAqq:disqus – Tylko iOS 5 i 6 były pokazywane na WWDC. Wcześniej były prezentowane na oddzielnych konferencjach, w marcu – kwietniu.

Jeśli w tym roku będziemy mieć iOS 7 pokazany w marcu – kwietniu to i iPhone 7. generacji pojawi się na WWDC, a nie na jesieni.

Damian
Gość
Damian

nieprzewidywalność akurat byłaby tutaj wielkim plusem, zważywszy na coraz większą liczbę przecieków w ostatnim czasie, które sprawiają, że konferencje mają coraz mniejszy sens