iMagazine

Weekendowy konkurs TP-LINK!

26/01/2013, 02:04 · · · 3

Podobnie jak w zeszłym tygodniu, również w ten weekend mamy dla was atrakcję – tym razem do zdobycia w konkursie będzie dwupasmowy router TP-LINK.

Aby nie ułatwiać Wam odpowiedzi, nie piszemy jaki router będzie do wygrania – ale zapewniamy, że będzie to jeden z dostępnych routerów dwupasmowych.

O jednym z nich pisaliśmy w grudniowym iMagazine, a na naszej stronie mogliście oglądać wideorecenzję.

Zasady konkursu są proste:

  • organizatorem konkursu jest TP-LINK Polska
  • musicie wejść na stronę TP-LINK Polska – www.tp-link.com.pl
  • musicie odnaleźć dwupasmowe routery i spisać jakie są dostępne modele
  • musicie wysłać do nas maila zatytułowanego „Weekendowy konkurs TP-LINK” na adres konkurs@imagazine.pl, w którym prześlecie spisane modele routerów oraz umotywujecie dlaczego akurat Wam najbardziej przyda się dwupasmowy router TP-LINK. Przesyłając odpowiedź konkursową, każdy z Uczestników wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora jego danych osobowych w celach prawidłowego prowadzenia i rozliczenia Konkursu, w tym przeprowadzenia ewentualnego postępowania reklamacyjnego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie.
  • przedstawiciele TP-LINK Polska wybiorą najlepszą ich zdaniem odpowiedź i wyślą do autora router. Od decyzji jury nie przysługuje odwołanie.
  • na zgłoszenia czekamy do końca niedzieli 27.01.2013. Ogłoszenie wyników będzie w poniedziałek wieczorem.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Jakub Mróz napisał(a):

do niedzieli czyli do dzisiaj do polnocy czy cala niedziele tez czekacie?

Dominik Łada napisał(a):

Do niedzieli czyli do jutra:-) do końca niedzieli.

Remigiusz Bielka napisał(a):

jest już późno …. :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK