iMagazine

Wyświetlanie większej ilości ulic w Mapach Apple

28/01/2013, 18:50 · · · 2

Jakiś czas temu pisałem, jak można jeszcze szybciej przybliżać i oddalać widok Map. Dzięki temu możemy szybko zerknąć na najbliższą okolicę, a potem szybko oddalić mapę, by zobaczyć, jak na przykład dostać się w dane miejsce z odległej ulicy. Jak pewnie jednak zauważyliśmy, zbytnie oddalenie mapy powoduje zanik nazw ulic, co nie pomaga w odnalezieniu się w nieznanym mieście. Można jednak temu w pewien sposób zaradzić.

Wchodzimy w Ustawienia, odszukujemy Mapy, a tam zjeżdżamy na sam dół, gdzie znajduje się pole Wielkość etykiet. Domyślna wartość to Normalne, ale wystarczy że zmienimy na Małe, a szybko zauważymy zwiększoną ilość wyświetlanych ulic przy większym oddaleniu.

Źródło: The Robb Blog


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Robert Stachnik napisał(a):

Dziękuję bo już myślałem że nie ma mojej ulicy :)

januszp napisał(a):

od lipca 2 razy w miesiącu zgłaszam błąd w nazwie ulicy , no cóż może trzeba 100 razy na tydzień , aby ktoś to zmienił, to zakrawa na ignorancję i arogancję.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK