iMagazine

Uniwersalny dock z Lightningiem od CSOP

09/03/2013, 17:17 · · · 6

W ofercie CSOP pojawił się kolejny dock ze złączem Lightning. Tym razem jest to rozwiązanie uniwersalne, nadające się oczywiście dla iPhone 5, ale także dla iPada mini oraz iPada 4.

W odróżnieniu do docków, które niedawno pokazywaliśmy, mamy miejsce na podłączenie urządzeń we wszelkich pokrowcach, obudowach itp. Jest sporo miejsca nawet na grubsze rozwiązania.

dock2_csop 7

Jednocześnie budowa docka jest na tyle przemyślana, że niezależnie co do niego wstawimy, to opiera się o dosyć masywny plastik, przez co stoi stabilnie. W obudowie docka znalazło się miejsce na stojak dla długopisu  – co ciekawe, miejsce jest podświetlane. W brew pozorom jest to wygodne rozwiązanie. Od kilku dni wstawiam w nie rysik Bamboo Duo Pen i zawsze mam go pod ręką.

dock2_csop 1

Dock podłączamy do komputera zwykłym, standardowym kablem microUSB, także nie musimy „angażować” do tego kabla Lightning, który jest dosyć drogi i trudnodostępny. Ale…dystrybutor ma dla nas ciekawą promocję – o czym piszę poniżej.

Oczywiście dock ładuje urządzenia, a także synchronizuje je z komputerem.

Dock wykonany jest z dobrej jakości plastiku – dolna część jest z matowego biało-kremowego, a górna z błyszczącego czarnego. W pudełku z dockiem mamy dołączony kabel microUSB.

Dock kosztuje 95PLN i można go kupić m.in. na Allegro w sklepie CSOP.

Po zakupie docka, przy wypełnianiu formularza wyboru formy dostawy i płatności, w dodatkowe pole „Wiadomość dla Sprzedającego” wpisz hasło: „iMagazine – to chętnie czytam”. Podanie prawidłowego hasła spowoduje dołączenie kabelka USB – Lightning o długości 1 metra GRATIS do zamówienia. Taka okazja tylko dla czytelników iMagazine.pl !!!
Uwaga! Promocja działa tylko przy poprawnym wpisaniu hasła przy wypełnianiu formularza dostawy i płatności w serwisie Allegro.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Andrzej Cichoń napisał(a):

coś krzywy ten dock… nie lata złącze na boki?

Dominik Łada napisał(a):

Nie, „lata” tylko przód-tył, a w zasadzie pochyla się, ale to jest jego funkcja, bo złącze Lightning jest zamocowane na takim specjalnym zawiasie, który dostosowuje swoją pozycję do urządzenia jakie jest wpięte.

borewicz9 napisał(a):

Sprawdzał ktoś czy do docka pasuje iPad w smart case ?

Dominik Łada napisał(a):

IMO powinien pasować. Złącze wystaje sporo do góry i jednocześnie jest miejsce na szerokość. Ale nie sprawdzałem – nie mam iPada 4…

Marcel Herba napisał(a):

Nie powiem, Chińczycy zaczęli myśleć :D

borewicz9 napisał(a):

Niestety iPad z założonym smart casem nie pasuje, gniazdo lightening za mało wystaje z obudowy. Poza tym co jakiś czas przy dockowaniu iPhone’a wyświetla się taki komunikat:

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK