iMagazine

Uniwersalny dock z Lightningiem od CSOP

09/03/2013, 17:17 · · · 6

W ofercie CSOP pojawił się kolejny dock ze złączem Lightning. Tym razem jest to rozwiązanie uniwersalne, nadające się oczywiście dla iPhone 5, ale także dla iPada mini oraz iPada 4.

W odróżnieniu do docków, które niedawno pokazywaliśmy, mamy miejsce na podłączenie urządzeń we wszelkich pokrowcach, obudowach itp. Jest sporo miejsca nawet na grubsze rozwiązania.

dock2_csop 7

Jednocześnie budowa docka jest na tyle przemyślana, że niezależnie co do niego wstawimy, to opiera się o dosyć masywny plastik, przez co stoi stabilnie. W obudowie docka znalazło się miejsce na stojak dla długopisu  – co ciekawe, miejsce jest podświetlane. W brew pozorom jest to wygodne rozwiązanie. Od kilku dni wstawiam w nie rysik Bamboo Duo Pen i zawsze mam go pod ręką.

dock2_csop 1

Dock podłączamy do komputera zwykłym, standardowym kablem microUSB, także nie musimy „angażować” do tego kabla Lightning, który jest dosyć drogi i trudnodostępny. Ale…dystrybutor ma dla nas ciekawą promocję – o czym piszę poniżej.

Oczywiście dock ładuje urządzenia, a także synchronizuje je z komputerem.

Dock wykonany jest z dobrej jakości plastiku – dolna część jest z matowego biało-kremowego, a górna z błyszczącego czarnego. W pudełku z dockiem mamy dołączony kabel microUSB.

Dock kosztuje 95PLN i można go kupić m.in. na Allegro w sklepie CSOP.

Po zakupie docka, przy wypełnianiu formularza wyboru formy dostawy i płatności, w dodatkowe pole „Wiadomość dla Sprzedającego” wpisz hasło: „iMagazine – to chętnie czytam”. Podanie prawidłowego hasła spowoduje dołączenie kabelka USB – Lightning o długości 1 metra GRATIS do zamówienia. Taka okazja tylko dla czytelników iMagazine.pl !!!
Uwaga! Promocja działa tylko przy poprawnym wpisaniu hasła przy wypełnianiu formularza dostawy i płatności w serwisie Allegro.
6

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada