iMagazine

Skycash – jak płacić kartą kredytową

01/05/2013, 09:15 · · 4

Ostatnim razem pisałem o nowości którą zaprezentowała firma Skycash Poland S.A. Tym razem chciałbym w krótki sposób pokazać jak nową funkcjonalność wykorzystać w praktyce.

Najpierw należy dodać naszą kartę kredytową do systemu SkyCash (o ile nie zrobiliśmy tego wcześniej na potrzeby zasilania konta aplikacji). Po włączeniu się aplikacji klikamy „Zasilenie konta”, następnie „Twoje karty płatnicze” i w tym momencie możemy przejrzeć dodane już karty kredytowe jak i dodać nową. Klikamy „Dodaj kart” i wypełniamy pola.

IMG_0940

Po dodaniu karty musimy uaktywnić usługę obciążania naszej karty bezpośrednio przy zakupie biletu. Możemy to zrobić przechodząc z głównego ekranu aplikacji do „ustawień” i dalej do „Ustawienia płatności”. Teraz możemy włączyć usługę i jesteśmy gotowi do podróży.

IMG_0941

Od tego momentu przy zakupie biletów będziemy mogli wybrać sposób płatności dla aktualnie przetwarzanej transakcji. W poniższym przykładzie mogłem obciążyć saldo konta SkyCash lub bezpośrednio moją kartę kredytową.

IMG_0943

Przy okazji zapraszam do odwiedzenia tabeli opłat i prowizji SkyCash. Warto zauważyć, że jeśli doładowujemy konto SkyCash używając karty kredytowej, zostanie nam naliczone potrącenie w wysokości 1,9% wartości doładowania. Natomiast zgodnie z informacją od pracownika SkyCash Poland S.A. w przypadku zakupu biletu bezpośrednio w ciężar karty kredytowej, nie ponosimy żadnych dodatkowych opłat, a kwota ściągnięta z karty będzie równa wartości biletu.

4

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
TomDominik ŁadaMichał Jakubowski Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michał Jakubowski
Gość

Ciekawe kiedy umożliwią kupowanie w ten sposób biletów autobusowych.

Dominik Łada
Gość

Przecież Skycash właśnie m.in. do tego służy. Ja w Wawie tylko przez niego kupuje bilety. Oprócz Warszawy jest kilkanaście innych miast z Polski

Michał Jakubowski
Gość

Mi chodziło o płacenie za bilety autobusowe bezpośrednio kartą, a nie o możliwość ich kupna w ogóle :) W tej chwili do autobusowych nadal trzeba doładowywać konto w aplikacji (przynajmniej u mnie).

Tom
Gość
Tom