iMagazine

Startujemy iMagazineDEALS

24/08/2013, 14:51 · · · 12

Startujemy z iMagazineDEALS. Będzie to miejsce, gdzie będziecie mogli kupić pojedyncze produkty, które przetestowaliśmy, które rekomendujemy, które uważamy za ciekawe. Będą to pojedyncze oferty, w atrakcyjnych cenach, odbiegających od cen jakie musicie za te same produkty zapłacić w sklepach.

Na pierwszy ogień idą świetne słuchawki AKG K495NC z systemem aktywnej redukcji szumów. Opisywaliśmy je już w iMagazine – recenzję Jarka Cała znajdziecie TUTAJ.

Słuchawki normalnie kosztują 1299PLN – u nas możecie je kupić za 900PLN.

Kupując w ramach iMagazineDEALS wspieracie nasz magazyn. Polecamy.

Zapraszamy na aukcję na Allegro.

12

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


12
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Piotr SzczygiełMarcin Hinzraffaellorbchato.plDominik Łada Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek Orliński
Gość
Jacek Orliński

Czyli odsprzedajecie po testowe produkty? Czy to na pewno jest legalne? Wiele firm się zabezpiecza i pisze gdzieś na opakowaniu „Not for sale”. Chyba że źle zrozumiałem waszą idee.

Dominik Łada
Gość

Chyba nie musimy tłumaczyć się z naszych rozliczeń z partnerami;-) To co robimy jest w pełni legalne, także nie masz się czego obawiać – możesz kupować.

Chcemy móc oferować Wam fajne produkty – nowe, albo po naszych testach, w bardzo atrakcyjnych cenach. Pojedyncze sztuki. Tylko to, co nas interesuje i uważamy, że jest dobre i fajne.

Jacek Orliński
Gość
Jacek Orliński

Po prostu sam mam w domu trochę produktów prasowych, właśnie po różnych testach, i wiem że próba odsprzedania ich byłaby niezgodna z prawem. Ale jeśli się dogadaliście z Producentami/Dystrybutorami to świetnie :)

albertszczepaniak
Gość
albertszczepaniak

W sklepach i na allegro są w cenie 1200, bo są nowe. Wy sprzedajecie używane. Rozumiem, że dlatego ta super-hiper obniżka o 300PLN.

Dominik Łada
Gość

Tak jak napisaliśmy w opisie – były testowane przez nas na potrzeby recenzji. Cena jest niższa o 400zł.

chato.pl
Gość

A od którego momentu ‚biegnie’ gwarancja?

raffaellorb
Gość
raffaellorb

Fajny projekt.
Postaram się kiedyś wesprzeć :).

Marcin Hinz
Gość

Wystawiacie fvat? Co z gwarancją?

Dominik Łada
Gość

Faktury wystawiamy na życzenie zainteresowanego, a gwarancja jest producenta.

Marcin Hinz
Gość

o, to super. Wtedy robi się z tego fajna propozycja.
Kiedy będzie coś z serii Fidelio Phillipsa? :))))

Piotr Szczygieł
Gość
Piotr Szczygieł

Gratuluję kreatywnego pomysłu, ale być może nie zauważyliście, że jest tu jakiś konflikt interesów – jak się ma sprzedawanie testowanych przedmiotów do rzetelności testu.
Jeśli jakiś produkt zostanie w teście skrytykowany, to trudno będzie go sprzedać, czyli efekt sprzedaży tym lepszy, im bardziej pozytywna recenzja.

Dominik Łada
Gość

Zwróć uwagę, że zamierzamy takie produkty sprzedawać po testach. Nie wszystkie, bo nie wszystkie u nas zostają i/lub są przez nas kupowane. Pomysł jest aby oferować Wam, czytelnikom, tylko sprawdzone produkty, takie pod którymi podpisujemy się, bo uważamy że są dobre, fajne i godne uwagi. Czasem będziemy mieli też produkty, które nie będą u nas recenzowane. Nie planujemy sprzedawać czegoś w co nie wierzymy. Te słuchawki akurat są po recenzji, ale będziemy sprzedawać też produkty fabrycznie nowe.