iMagazine

Startujemy iMagazineDEALS

24/08/2013, 14:51 · · · 12

Startujemy z iMagazineDEALS. Będzie to miejsce, gdzie będziecie mogli kupić pojedyncze produkty, które przetestowaliśmy, które rekomendujemy, które uważamy za ciekawe. Będą to pojedyncze oferty, w atrakcyjnych cenach, odbiegających od cen jakie musicie za te same produkty zapłacić w sklepach.

Na pierwszy ogień idą świetne słuchawki AKG K495NC z systemem aktywnej redukcji szumów. Opisywaliśmy je już w iMagazine – recenzję Jarka Cała znajdziecie TUTAJ.

Słuchawki normalnie kosztują 1299PLN – u nas możecie je kupić za 900PLN.

Kupując w ramach iMagazineDEALS wspieracie nasz magazyn. Polecamy.

Zapraszamy na aukcję na Allegro.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Jacek Orliński napisał(a):

Czyli odsprzedajecie po testowe produkty? Czy to na pewno jest legalne? Wiele firm się zabezpiecza i pisze gdzieś na opakowaniu „Not for sale”. Chyba że źle zrozumiałem waszą idee.

Dominik Łada napisał(a):

Chyba nie musimy tłumaczyć się z naszych rozliczeń z partnerami;-) To co robimy jest w pełni legalne, także nie masz się czego obawiać – możesz kupować.

Chcemy móc oferować Wam fajne produkty – nowe, albo po naszych testach, w bardzo atrakcyjnych cenach. Pojedyncze sztuki. Tylko to, co nas interesuje i uważamy, że jest dobre i fajne.

Jacek Orliński napisał(a):

Po prostu sam mam w domu trochę produktów prasowych, właśnie po różnych testach, i wiem że próba odsprzedania ich byłaby niezgodna z prawem. Ale jeśli się dogadaliście z Producentami/Dystrybutorami to świetnie :)

albertszczepaniak napisał(a):

W sklepach i na allegro są w cenie 1200, bo są nowe. Wy sprzedajecie używane. Rozumiem, że dlatego ta super-hiper obniżka o 300PLN.

Dominik Łada napisał(a):

Tak jak napisaliśmy w opisie – były testowane przez nas na potrzeby recenzji. Cena jest niższa o 400zł.

chato.pl napisał(a):

A od którego momentu ‚biegnie’ gwarancja?

raffaellorb napisał(a):

Fajny projekt.
Postaram się kiedyś wesprzeć :).

Marcin Hinz napisał(a):

Wystawiacie fvat? Co z gwarancją?

Dominik Łada napisał(a):

Faktury wystawiamy na życzenie zainteresowanego, a gwarancja jest producenta.

Marcin Hinz napisał(a):

o, to super. Wtedy robi się z tego fajna propozycja.
Kiedy będzie coś z serii Fidelio Phillipsa? :))))

Piotr Szczygieł napisał(a):

Gratuluję kreatywnego pomysłu, ale być może nie zauważyliście, że jest tu jakiś konflikt interesów – jak się ma sprzedawanie testowanych przedmiotów do rzetelności testu.
Jeśli jakiś produkt zostanie w teście skrytykowany, to trudno będzie go sprzedać, czyli efekt sprzedaży tym lepszy, im bardziej pozytywna recenzja.

Dominik Łada napisał(a):

Zwróć uwagę, że zamierzamy takie produkty sprzedawać po testach. Nie wszystkie, bo nie wszystkie u nas zostają i/lub są przez nas kupowane. Pomysł jest aby oferować Wam, czytelnikom, tylko sprawdzone produkty, takie pod którymi podpisujemy się, bo uważamy że są dobre, fajne i godne uwagi. Czasem będziemy mieli też produkty, które nie będą u nas recenzowane. Nie planujemy sprzedawać czegoś w co nie wierzymy. Te słuchawki akurat są po recenzji, ale będziemy sprzedawać też produkty fabrycznie nowe.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK