iMagazine

Mój Alfred – Battery

19/12/2013, 21:56 · · · 4

I znowu po dłuższej przerwie wracam do artykułu poświęconemu Alfredowi. Dzisiejszy workflow poda nam w elegancki informacje o stanie baterii w naszym MacBooku.

Społeczność Alfreda rozwija się prężnie i co chwilę można znaleźć ciekawe workflows. Twórcą dodatku Battery jest Benzi Ahamed. Poniżej opiszę pokrótce działanie tego workflow.

A działanie jest bardzo proste. Wystarczy tylko wpisać w polu Alfreda słowo battery, a po chwili zostaną wyświetlone najważniejsze informacje – stan naładowania, status (komputer podłączony do zasilania lub na baterii – wtedy podaje czas do rozładowania), temperaturę, liczbę cyklów, stan „zdrowia” baterii, numer seryjny i wiek baterii.

Nazwa: Battery
Pobieranie: link

Wszystkie artykuły z serii Mój Alfred
możecie znaleźć pod tym linkiem.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

pskrobol napisał(a):

Pytanie mam jedno, bo mnie zaraziłeś trochę tym Alfredem”. Czy licencja Single User wystarczy, aby obsłużyć moje dwa Maki? Obydwa działają pod tym samym Apple ID. Czy muszę się szarpnąć na PowerPacka z Family License?

Maciej Skrzypczak napisał(a):

Nie dam sobie ręki uciąć, ale kojarzę coś, że można na kilku komputerach, pod warunkiem, że są Twoje.

pskrobol napisał(a):

Coś mi się widzi, że nieśmiertelne cmd+spacja zmieni adresata. W każdym razie, za naprowadzenie na Alfreda – dzięki :)