iMagazine

Wymarzony prezent gwiazdkowy – konkurs Wacom

20/12/2013, 18:51 · · · 67

Czujecie już Święta? Czekacie na prezenty? Mamy dla Was fajną propozycję – wspólną zabawę z firmą Wacom.

Zabawa-konkurs będzie banalnie prosty. Chcemy po prostu dowiedzieć się od Was, jaki jest Wasz wymarzony prezent gwiazdkowy. Nic więcej.

Wystarczy, że opiszecie Wasze marzenie w komentarzu pod tym wpisem.

Najciekawsze wpisy wybierzemy wspólnie z przedstawicielami firmy Wacom.

Najlepszy wg nas wpis zdobędzie główną nagrodę, jaką jest rysik Intuos Creative Stylus dedykowany do iPadów.

wacom1

Kolejnych pięć najlepszych wg nas opisów zostanie uhonorowanych rysikami Bambo Stylus.

wacom2

Zabawa, czas start! Czekamy na Wasze wpisy do 24.12.2013.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

PawelGrabowski napisał(a):

Najlepszym prezentem dla mnie byłby fajny obiektyw do Canona. Jakaś szeroka stałka do fotografii miasta i/lub krajobrazów. Rewelacyjnym uzupełnieniem byłby iPad Air z racji tego, że 1gen iPada jest już mocno przestarzały i ciężko jest na nim nawet przeglądać duże RAWy, a chciałbym w trakcie wyjazdów móc obrobić/zrestuszować zdjęcia.

Przy tej okazji chciałbym życzyć wszystkim macuserom zdrowych, pogodnych i spędzonych w rodzinnej atmosferze świąt!

Wiktor Lipiński napisał(a):

Tak czytam te komentarze i czytam.. w sumie fajnie by było jakby wszystkim nam tutaj spełniły się te marzenia. Niech każdy z tutaj zebranych otrzyma to o co prosi i czego pragnie, taki prezent chce, o ;) Niech Radek Pe dojedzie do córki, a itamaskowi niech wiedzie się podczas rehabilitacji.

Adam napisał(a):

Najlepszy prezent jaki potrafię sobię wyobrazić to święta Portugalii z dziewczyną i złoty iPhone 5s do uwiecznienia tego wyjazdu. 

Seeichi napisał(a):

Moim wymarzonym prezentem w tym roku jest coś niebanalnego. Chciałbym dostać coś czego jeszcze nie było – coś, czego kupno wymagało by poznania mojego charakteru i zainteresowań też :) Niekoniecznie mam na myśli przedmiot drogi, niekiedy zwykły przemyślany drobiazg może ucieszyć bardziej nawet niż nowy gadżet.

Może to będzie model samolotu do własnoręcznego sklejenia, a może po prostu muszelki zza granicy ? Najbliżsi wiedzą :)

Tskupny napisał(a):

Pod choinkę? MacBook Air 13″ a z takich mniej banalnych to stała praca w zawodzie ( a podczas studiów prawniczych to lekki problem) bym mogl sie oświadczyć i zamieszkać ze swoja dziewczyna bez problemów z utrzymaniem sie:)

Maciej Czechowski napisał(a):

Dla mnie magią świąt jest widzieć uśmiechniętych ludzi,bo wtedy i mi się cieplej na sercu robi.Idealnym prezentem na święta jest nie tyle spełnienie się własnych życzeń materialnych,ale tego co daje mi poczucie prawdziwego szczęścia,czyli radość najbliższych mi osób.Chciałbym wygrać rysik dla narzeczonej,żeby mogła swoje artystyczne zacięcie realizować w wersji elektronicznej.

Tomasz Zapala napisał(a):

Wymarzony prezent… Największą radość sprawiłoby mi widok ludzi używających zaprojektowane przeze mnie rzeczy.

Jakub Plociennik napisał(a):

Najlepszym dla mnie prezentem było by móc widywać się częściej z moją ukochaną osobą a nie tylko na FaceTime.

bszlachcic napisał(a):

Jako, że nie wyobrażam sobie świata bez muzyki moim wymarzonym prezentem byłby darmowy abonament na wszystkie muzyczne wydarzenia w Polsce + odpowiedniki w postaci cyfrowej do odsłuchu przed wydarzeniem i po:)

Grzegorz Stępień napisał(a):

Hej, Mikołaju!!! Już wiem!!! Ale to będzie mega prezent dla takiego fanboja jak ja!!! Mikołaju, chcę na gwiazdkę, aby pan Prezydent Komorowski wykroił z naszego polskiego terytorium wielkie logo Apple!!! Kraj, którego granice byłyby logotypem kochanego Apple Inc.!!! To by było mega!!! Ale by to wyglądało na mapie świata!!! Czad!!! Mikołaju, powiedz panu Prezydentowi, by tak zrobił. On Ciebie na pewno się posłucha. Resztki z jabłka, tzn. z Polski moglibyśmy oddać sąsiadom ze wschodu i zachodu. Ogonek można zrobić z półwyspu Helskiego!!! Myślę, że to da się zrobić, Mikołaju!!! Polska największym fanbojem Cupertino!!!

PrzyZiem napisał(a):

Nie mam wymarzonego prezentu. Wiadomo, że przydałby się nowy Mac i kilka zabawek, ale to nie jest najważniejsze. Prezent, aby dawał zadowolenie musi być trafiony, ale i niespodziewany – wtedy jest najwięcej radości. Jedno marzenie, które mogłoby się spełnić to normalność w naszym kraju, aby rządzący byli profesjonalistami, aby panował wszędzie pokój. Tego życzę nam wszystkim.

Artur napisał(a):

Moim wymarzonym prezentem na gwiazdkę był by iPhone 5S. Nie stać mnie na niego i cierpię z tego powodu i był by to najlepszy prezent w moim życiu. Inna sprawa że wiem że go nie dostanę ale no cóż… pomarzyć można ;)

Andrzej M napisał(a):

Mam juz wszystko wiec życzę innym tego czego pragną :)

Panwolski.pl napisał(a):

Święty spokój.

Damian napisał(a):

Moje marzenie to aby każdy chodź raz w roku w święta nie myślał wyłącznie o prezentach dla najbliższych ale też o potrzebujących i biednych o drobnostce takiej jak maskotki lub słodycze dla dzieci z domów dziecka które pokrzywdzone przez los na pewno chciałby aby powstał taki magiczny rysika który pokolorowałby ich szary świat

skur_wyszyna napisał(a):

Na liście życzeń znajduje się pierdyliard gadżetów, poprzez ciuchy, aż po samochody… Ale najbardziej pragnę spokoju, szczęścia i zdrowia dla mojej rodziny… Wtedy cała reszta jest osiągalna. Czego rownież Wam wszystkim życzę!

KNLA napisał(a):

Możliwości powrotu do iOS6 , naprawdę tęsknie !