iMagazine

Naprawiamy błąd z zapamiętywaniem hasła iCloud

04/01/2014, 18:05 · · · 2

Odkąd zainstalowałem Mavericks, mam nieustanny problem z systemowym Mailem. Przy każdym uruchomieniu aplikacja pyta mnie o hasło do mojej poczty iCloud. Rozwiązanie tego problemu jest na szczęście możliwe.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Uruchamiamy program Mail, a następnie wchodzimy do jego preferencji za pomocą kombinacji klawiszy +,. Teraz przechodzimy do zakładki Konta i wybieramy w niej konto iCloud, które sprawia problemy. Wybieramy zakładkę Zaawansowane i w polu Uwierzytelnianie zaznaczamy Token Apple.

1

Dzięki temu zabiegowi Mail przestał wyświetlać monit o hasło, a poczta działa prawidłowo.

Źródło: Tips and tricks in Mavericks


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

tom2600 napisał(a):

to już dawno było

Rafał Kasprzak napisał(a):

A skąd było wcześniejsze

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK