iMagazine

SteelSeries Stratus Wireless Gaming Controller – najnowszy pad MFi dla iPada i iPhone’a korzysta z Bluetooth

06/01/2014, 12:40 · · · 1

SteelSeries dzisiał ogłosił nowy kontroler oparty o MFi dla iPhone’ów, iPodów Touch oraz iPadów. Dotychczasowe, Logitech PowerShell oraz Moga AcePower, były zaprojektowane, aby wkładać w nie iPhone’a i jednocześnie zapewniały mu dodatkowe ładowanie poprzez wewnętrzny akumulator. SteelSeries zdecydował się na łączenie się poprzez Bluetooth, co czyni Stratusa kompatybilnego również z iPadami.

Stratus jest zatem pierwszym wolnostojącym kontrolerem. Korzysta z rozszerzonej specyfikacji MFi, dzięki czemu posiada podwójne analogowe joystiki i dodatkowe przyciski pod kciuki – wszystkie przyciski mają czujniki siły nacisku.

Kontroler będzie kosztował 100 USD i już dzisiaj można na niego składać preordery. Więcej informacji na jego temat znajdziecie tutaj.

Źródło: SteelSeries


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

dob3k napisał(a):

$100 troche drogo za pada. Na ebayu mozna kupic duzo tansze pady na blutooth dla ios czy androida.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK