iMagazine

Bowers & Wilkins prezentuje słuchawki P5 Maserati Edition

17/01/2014, 00:49 · · · 3

Od teraz możemy mieć Maserati trochę taniej niż w salonie…może nie pojedziemy nim za daleko, ale na pewno posłuchamy świetnej jakości muzyki. Bowers & Wilkins zaprezentował nową odmianę swoich kultowych już słuchawek P5 – Maserati Edition.

P5-Maserati

To, że jestem ich fanem to wiecie, bo wielokrotnie o tym pisałem. Używam ich praktycznie codziennie od 2011 roku i jestem nadal pod ogromnym wrażeniem. Opisywałem je w iMagazine 9/2011.

P5-Maserati-Case

P5 Maserati Edition wykończone są wysokogatunkową naturalną skórą w charakterystycznym dla Maserati  kolorze racing blue. Ponadto słuchawki P5 Maserati Edition wzbogacone zostały o emblemat ze słynnym trójzębem Maserati, który umieszczono na pałąku nagłownym, a także ekskluzywny futerał podróżny, wykonany z pikowanej skóry. Trójząb zaprojektował w 1926 r. Mario Maserati, wzorując się na posągu Neptuna z bolońskiej fontanny na Piazza Maggiore.

Słuchawki pojawią się w Polsce w lutym i będą kosztowały 1800PLN.

P5-Maserati-left-facing


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

MacAztek napisał(a):

o żebysz Ciebie! takie info….. chcesz, zebym zachorował?

Marcin Milewski napisał(a):

Ujednoliciłbym pisownię Maserati do jednego „t” ;)

Dominik Łada napisał(a):

Słuszna uwaga;-)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK