iMagazine

Wyłączenie automatycznego odtwarzania wideo w aplikacji Facebooka

23/01/2014, 11:43 · · · 1

Facebook wprowadził kilka zmian w swojej aplikacji na urządzenia mobilne. Jedną z nich jest automatyczne odtwarzanie wideo, które może nie tylko przeszkadzać, ale też zużywać dużo transferu danych. Bardzo prosto można je wyłączyć.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Na początku wchodzimy do Ustawień i na liście odnajdujemy pozycję Facebook. Po wejściu do menu wybieramy przycisk Ustawienia. Następnie odznaczamy opcję Automatyczne odtwarzanie.

20140123-112620.jpg

Samoczynne włączanie filmów przy połączeniu z siecią komórkową zostanie wyłączone. Będzie ono jednak dalej działać, jeżeli z internetem będziemy łączyć się poprzez Wi-Fi.

Źródło: OS X Daily


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Pawel napisał(a):

A w safari da się wyłączyć?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK