iMagazine

AppBox, czyli aplikacje na LockScreen

25/01/2014, 22:05 · · · 1

Co prawda niedawno opisywałem Wam kilka ciekawych dodatków z Cydii, ale ostatnio znalazłem kolejny tweak i chciałbym o nim napisać.

AppBox, bo tak się nazywa, to narzędzie, które pozwala uruchomić wybrane aplikacje z poziomu zablokowanego ekranu (LockScreen). Jak wiadomo, aby odblokować ekran musimy (jeśli nie korzystamy z TouchID) przesunąć go w prawo. Wspomniany tweak wykorzystuje natomiast gest w drugą stronę, w wyniku czego pokazują się wybrane przez nas aplikacje. Maksymalnie Możemy ich mieć 15 (lub 21 na iPadzie). Dodatkowym atutem AppBox są akcje wywoływane po przytrzymaniu niektórych ikon aplikacji. Np. jeśli zrobimy to z programem Notatki pokaże się małe okienko z miejscem do wpisania tekstów. Z kolei po przytrzymaniu ikony Telefonu pokazywane są ulubione (na samej górze) oraz reszta naszych kontaktów. Jest to zdecydowanie bardzo wygodne i przyspieszające narzędzie.

Tweak AppBox możecie zakupić w Cydii za 0,99$.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Kuba Puch napisał(a):

Przelom!