iMagazine

Dziedzictwo przodków. Tod mit uns

04/03/2014, 23:06 · · · 8

Wschód, Rosja, faszyści, zagłada… Brzmi znajomo? Na szczęście tym razem chodzi o nową książkę obsadzoną w świecie Metro 2033, która dostępna jest w iBookstore dzięki wydawnictwu Insignis.

W powieści „Dziedzictwo przodków. Tod mit uns” Surena Cormudiana przeniesiemy się tym razem do Kaliningradu, tuż przy granicy z Polską.

W tych okolicach, należących dawno temu do Niemiec, ocalało bardzo mało ludzi. Oprócz zagrożeń nadchodzących z powierzchni ziemi, mieszkańcy tego terenu muszą się także wystrzegać pobliskiego Bałtyku, skażonego przez skorodowane arsenały zatopionej przed laty broni chemicznej i biologicznej. Na domiar złego od morza nadciągnie jednak inne, straszniejsze niebezpieczeństwo… Przybysze, którzy w imię dziedzictwa przodków, gotowi są nieść śmierć i zniszczenie.

Sam autor Uniwersum Metro 2033, Dimitry Glukhovsky, tak pisze o tej książce:

Moskwa i Kaliningrad. Wspaniałe stołeczne metro i zbudowane przez faszystów w podziemiach Königsberga bunkry oraz tajne bazy. Intrygujące zestawienie. Choć ci, którzy o moskiewskim metrze wiedzą wszystko, żyją pośród nas, milczą ze względu na podpisane zobowiązania. Tymczasem tajemnice podziemnego Königa jego budowniczowie zabrali do grobu. A jeśli z tego grobu powstaną? To książka, której na pewno nie zapomnicie.

„Dziedzictwo przodków. Tod mit uns” znajdziecie w iBookstore w cenie 6,49€.

Obserwujcie nas, bo będziemy rozdawać kody do iBookstore.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Kmil napisał(a):

Nawet gdy będzie się obserwować, to szanse na wygraną są minimalne :)

AlojzyPompon napisał(a):

Artykuł z datą wczorajszą a kodów nie ma?!Czy coś przeoczyłem?

Maksymilian napisał(a):

Poproszę! Pochodzę z Twittera.

Dominik Łada napisał(a):

Kody poszły na FB i Twitterze

Daniel Leontiou napisał(a):

i ja!

Dominik Łada napisał(a):

Kody poszły na FB i Twitterze, także tam łap

Maksymilian napisał(a):

NLRFN7KJE7Y9 wykorzystany

Darek napisał(a):

Jak zwykle się nie udało, ale i tak daję Wam dużą okejkę za takie akcje ;)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK