iMagazine

Heroes III HD: The Restoration of Erathia w styczniu na iOS

09/12/2014, 20:57 · · · 2

W 1999 roku pojawiło się Heroes III – gra, która przez wiele osób uważana jest za arcydzieło i jedną z najlepszych produkcji w historii. Dziś Ubisoft ogłosił, że odświeżona wersja tej części gry pojawi się na iOS już pod koniec stycznia 2015 roku.

Heroes III zostało wydane niemal 15 lat temu. Grafika nie zdążyła się zbyt mocno zestarzeć, jednak rozdzielczość mogłaby obecnie pozostawiać wiele do życzenia. Nowa wersja otrzyma liczne poprawki graficzne, w tym również dostosowanie do ekranów o wysokiej rozdzielczości. Poniżej możecie zobaczyć, jak poprawiano poszczególne elementy.

Gra posiadać będzie zarówno misje do rozegrania w ramach kampanii, jak i edytor własnych map. Nie zabraknie też trybu hotseat. Premiera przewidziana jest na 29 stycznia 2015 roku. Pojawi się na iOS oraz Androidzie.

Źródło: Ubisoft


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Tom Carrot napisał(a):

No w koncu :-) bedzie w co grać :-)

Bart napisał(a):

WREDNE CHOLESTWO! :D

Bylem uzalezniony od tej gry wlasnie jakos 10 lat temu!!!

Nie gram w gry juz od jakos…. 7lat? Nie mam nawet PC ale mam…….. iPad :(

Mam nadzieje ze ZAPOMNE o tym news!

P.S. Zna ktos cene jej?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK