iMagazine

Apple Watch w skali 1:1

15/03/2015, 13:41 · · · 1

Jeżeli przymierzacie się do zakupu Apple Watcha i nie wiecie, na jaki rozmiar się zdecydować, możecie skorzystać z aplikacji Apple Store. Pozwoli ona na wyświetlenie zegarka w rzeczywistych wymiarach na ekranie urządzenia z iOS.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Aplikacja Apple Store nie jest dostępna we wszystkich krajach. Nie można pobrać jej choćby w Polsce, stąd też potrzebne jest konto w App Store, które przypisane jest do innego kraju (na przykład do Stanów Zjednoczonych). Jeśli takowego nie posiadacie, a nie chcecie przełączać swojego konta na inny kraj, możecie pobrać paczkę zrzutów ekranu z iPhone’a 6 oraz 6 Plus, na których widoczne są oba rozmiary Apple Watch w skali 1:1. Paczka dostępna jest tutaj.

W aplikacji Apple Store wybieramy zakładkę Shop, a następnie Apple Watch.

12

Teraz dotykamy dowolnego modelu zegarka, a następnie w górnej części ekranu wybieramy przycisk View pricing.

34

Na środku wyświetlony jest przycisk Compare case sizes – po wybraniu go pojawi się ekran z podglądem rozmiaru koperty w skali 1:1.

5

Aplikacja Apple Store dostępna jest tutaj.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Jerzy Traczyński napisał(a):

Czy mógłby ktoś dorzucić zrzuty ekranu iPhona 5/5S?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK