iMagazine

Apple Watch będzie można tylko zamówić z odbiorem do domu

09/04/2015, 15:01 · · · 3

Apple przed chwilą wydało oświadczenie, w którym głos zabiera Angela Ahrendts. Informuje, że nie będzie możliwości (w początkowych dniach sprzedaży) zamówienia Apple Watcha w Apple Store i wygląda na to, że nie będzie można go w nim odebrać. Pozostaje zamówienie w Apple Online Store na adres domowy – oczywiście musi się on znajdować w obrębie kraju, w którym zamawiamy zegarek.

“We are excited to welcome customers tomorrow and introduce them to Apple Watch, our most personal device yet. Based on the tremendous interest from people visiting our stores, as well as the number of customers who have gone to the Apple Online Store to mark their favorite Apple Watch ahead of availability, we expect that strong customer demand will exceed our supply at launch,” said Angela Ahrendts, Apple’s senior vice president of Retail and Online Stores. “To provide the best experience and selection to as many customers as we can, we will be taking orders for Apple Watch exclusively online during the initial launch period.”

Pre-ordery, o których pisałem niedawno, ruszają jutro rano o godzinie 9:00 CET i będzie można je robić za pomocą Apple Online Store w krajach, w których rusza sprzedaż, czyli w Australii, Chinach, Francji, Hong Kongu, Japonii, Kanadzie, Niemczech, UK i USA.

Oprócz Apple Online Store będzie jednak kilka punktów gdzie będzie on dostępny i to prawdopodobnie do kupienia od ręki dnia 24/04/2015:

Beginning April 24, Apple Watch will also be available at boutiques in major cities including Colette in Paris, Dover Street Market in London and Tokyo, Maxfield in Los Angeles and The Corner in Berlin, and select Apple Authorized Resellers in China and Japan.

Berlin nie jest daleko, ale na podstawie powyższego ciężko wywnioskować jakie będą mieli modele i ile ich będzie.

Przypominam, że od jutra Apple Watch będzie wystawiony we wszystkich Apple Stores i będzie można umówić się na demonstrację.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Tomek O. napisał(a):

Dla mnie bez różnicy. Zawsze tą metodą odbieram :) Naoglądałem się i mnie nawet kusi ten Watch. Niestety, ale jak pomyślę że ma działać z iPhonem i nie z iPadem (a wiadomo jaki byłby to mocny duet) to mi przechodzi chętka. Bo co z tego, że byłby to super dodatek narzędziowy w Procreate Pocket na iPhonie, a w dużym Procreate na iPadzie już nie. Apple ma dobre pomysły i szkoda, że przewiduje wszystko na tylko dwa kroki do przodu, a nie na trzy.

Franek napisał(a):

Spoko, wszystko będzie w Apple Watch 2S :) no może 5S :)

chato.pl napisał(a):

… czyli czytając między wierszami, nawet Apple nie liczy na spektakularne kolejki przed salonami. Sprytne -,-

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK