iMagazine

Kolejny Apple Shop otwarty – w Krakowie

28/06/2015, 08:30 · · · 5

W sobotę, 27 czerwca, otwarto w Galerii Krakowskiej Apple Shop, który mieści się w tamtejszym Saturnie.  Jest to wyspa handlowa z produktami firmy z Cupertino. Podobnie jak ten z warszawskiego Okęcia, ma on więcej wspólnego z Apple niż jakikolwiek inny, polski dystrybutor sprzętu z nadgryzionym jabłkiem.

Na otwarcie przybyło dość sporo osób, a kuszącymi w tym dniu promocjami była okazyjna cena 279 zł za Apple TV, 99 zł za słuchawki EarPods oraz spore rabaty na komputery z portfolio Apple. Sam sklep ma posiadać wszystkie flagowe produkty, które są oficjalnie dostępne w sprzedaży na terenie naszego kraju.

Pracownicy Apple Shop zostali przeszkoleni przez samo Apple, a ich wiedza ma nie odbiegać wiedzy Genius’ów, których możemy spotkać w oficjalnych salonach sprzedaży Apple Store na całym świecie. Sami sprzedawcy potwierdzają to w rozmowach i nie kryją zadowolenia z bezpośredniej współpracy z Apple. Polecam pójść i porozmawiać. Powiem Wam, że po chwili takiej pogawędki można potwierdzić na pewno dwie kwestie: należyty, wysoki poziom wiedzy i kultury osobistej pracujących tam sprzedawców. To spory plus.

TEKST

Samo stoisko nie jest specjalnie duże. Jeśli chodzi o braki – nie było Mac’a Pro, natomiast do Apple Thunderbolt Display podpięto Mac’a Mini. Dla mnie to jednak był pewien niesmak. Pozostałe urządzenia były, łącznie z trzema kolorami nowych MacBook’ów.

TEKST 2

Polecam Wam wybrać się do jednego z Apple Shop i samemu ocenić. Możemy być jednak pewni, że pojawienie się tych stoisk w Polsce nie jest przypadkowe.


Krzysztof Kołacz

Pasjonat Apple. Redaktor iMagazine.pl. Account Executive w Miquido. 🎙 Podcaster: www.boczemunie.pl. Mówca publiczny Toastmasters International. Perfekcjonista. 👉 www.krzysztofkolacz.pl


Dodaj komentarz

regulatorkwasowosci napisał(a):

wiedza Genius’ow generalnie nie powala na kolana i daleko jeszcze tym wnetrzom do oficjalnych sklepow, ale widac juz ze Saturn obliczyl, ze oplaca sie wejsc w ten sektor :D

Saturn ma do tego niewiele. A wnętrza są zatwierdzane bezpośrednio przez Apple.

igru napisał(a):

Szkoda, że nie wiedziałem wcześniej, bo na Apple TV już od dawna poluję :(

marektwejn napisał(a):

Nie kupuj teraz, bo jesienią będzie zupełnie nowy model

Tego nie wiemy, ale możliwe. Tak czy owak jest to cena, która pozwala kupić teraz i potem sprzedać, nawet ze stratą jak nowe będzie tak bardzo konieczne ;)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK