iMagazine

SteelSeries Nimbus — gamepad dla Apple TV

12/09/2015, 16:48 · · · 2

Zaprezentowana na ostatniej konferencji nowa odsłona Apple TV z pewnością powalczy na rynku konsol. W tym celu powstają już akcesoria, a jednym z nich jest gamepad – SteelSeries Nimbus.

Już sama zapowiedź o tym, że Apple TV będzie nareszcie wspierać aplikacje na pewno u wielu osób musiała zasugerować, że będzie to doskonale urządzenie do grania. Zresztą podobne jest zdanie Apple, które zaprosiło twórców gier, by opowiedzieli, jak to będzie w przypadku ATV. SteelSeries Nibus to jedno z pierwszych akcesoriów przeznaczonych dla tego urządzenia, ale nie tylko – pad ma współpracować też z iPhone'ami, iPadami i Macami.

Nimbus ma zapewnić około 40 godzin ciągłego grania, a do jego ładowania wystarczy kabel od iUrządzenia – pad ładuje się przez wbudowane złącze Lightning. Wyposażony został także w specjalny przycisk ułatwiający poruszanie się po Apple TV.

Na uwagę z pewnością zasługują dwa fakty: po pierwsze, pad ten powstał przy ścisłej współpracy z samym Apple; po drugie, już teraz wspiera setki znanych tytułów gier, a ich lista ciągle się wydłuża (włącznie z zapowiedzianą na konferencji grą Disney Infinity: Star Wars).

Cena pada to niecałe 60 EUR. Więcej informacji na jego temat można znaleźć na stronie produktu.

SteelSeries Nimbus - gamepad dla Apple TV

Źródło Informacja prasowa


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

NowyWiewior napisał(a):

Może zrobicie jakąś serię artykułów z tapetami dla iDevices?

raffaellorb napisał(a):

Jeżeli taki ciekawy pad jest oferowany, to Apple TV będzie za jakiś czas fajną konsolą do gier.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK