iMagazine

Polska premiera Apple Watch 9 października

25/09/2015, 16:30 · · · 4

Apple na swojej stronie internetowej już oficjalnie potwierdziło wprowadzenie Apple Watch do Polski. Zegarki pojawią się w Apple Store Online, a także u Resellerów już 9 października 2015 roku.

Nie dziś – 25 września, jak wcześniej zakładano, a 9 października będzie można kupić smart watche Apple’a w oficjalnej dystrybucji. Wtedy zegarek pojawi się również w Belgi, Finlandii, Norwegii oraz Luxemburgu. Polacy dostają zegarek dopiero w szóstej transzy, ale i tak nie jesteśmy na szarym końcu. Apple Watch nie pojawił się jeszcze w wielu krajach, chociażby u naszych południowych sąsiadów.

Warto dodać, że wraz z pojawieniem się watchOS 2 w zegarku został spolszczony cały interfejs. Nadal nie ma jednak Siri w języku polskim zarówno w Apple Watch, jak i iPhone’ach i innych urządzeniach z iOS.

Apple Watch 9 października na pewno będzie dostępny z poziomu sklepu internetowego Apple’a. Prawdopodobnie od razu też pojawi się na wyspach Apple Shop w sieciach Media Markt i Saturn oraz u Apple Premium Resllers czyli m.in. salonach iSpot, Cortland, iDream.

Ceny Apple Watch zaczynają się od 1699 złotych.


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

A ja właśnie dzisiaj odebrałem sojego Apple Watch’a :)

Henryk napisał(a):

I jak?

jest ogień i wiem, że to był bardzo dobry zakup w moim wypadku

Michał napisał(a):

Cortland ma już podstronę, choć ukrytą. http://www.cortland.pl/apple-watch.html

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK