iMagazine

#fitbitchallenge Od dziś do niedzieli – kto zwycięży?

07/12/2015, 13:25 · · · 1

Startujemy! Od dziś do niedzieli 13 grudnia, będę z Norbertem toczył pojedynek na kroki. Dlaczego? Fitbit zaproponował nam, wzorem akcji jaką prowadzili w USA – Celebrity Challenge – abyśmy sprawdzili się w redakcji iMagazine, kto z nas jest najbadziej aktywny. Zaproponowali Norberta i mnie, bo wiedzieli, że z Wojtkiem tylko MacAztek mógłby się sparingować.

W piątek dostaliśmy z Norbertem tajemnicze przesyłki. Znaleźliśmy w nich opaski Fitbit Charge HR, koszulki sportowe, bidon i motywujący list.

#challengeaccepted

Co nam pozostało? Od rana wzięliśmy się ostro do roboty. A na serio, staramy się mieć normalny dzień, z normalnymi aktywnościami. Norbert gra w squasha, ja biegam i chodzę do pracy. Załatwianie spraw w mieście. Spacer z dziećmi. Normalne życie. Kto z nas zrobi więcej kroków?

Możecie na żywo nas obserwować na stronie głównej iMagazine, gdzie znajdziecie wykres z bieżącymi naszymi osiągnięciami. Wchodząc na…

iMagazine FitbitChallenge

… znajdziecie dedykowaną, specjalną stronę do naszego #fitbitchallenge, gdzie będziemy publikować nasze przemyślenia, zdjęcia, postępy i „kamienie milowe”.

Obserwujcie naszą stronę, stronę pojedynkuFacebooka oraz moje, Norberta i Wojtka konta na Twitterze – będziemy na bieżąco informować Was o dodatkowych atrakcjach.

Niebawem będziecie mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą opaski Fitbit.

1

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
kaefpe Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kaefpe
Gość

Świetna akcja ??