iMagazine

FitBitChallenge – zwycięzca z publiczności

14/12/2015, 23:50 · · · 7

Przypadł mi zaszczyt wybrania zwycięzców w naszym konkurso/ankiecie . Dziękuję, że głosowaliście na mnie i czynię powinność. Muszę jednak zaznaczyć, że wszystkie komentarze były genialne i bardzo mocno dodawały nam siły. Trzeba jednak wybrać i dlatego …

Miejsce pierwsze i opaskę Fitbit charge HR wgrywa:

Kokoszanel
Niezależnie od wyników obu Panów, to ja czuję się zwycięzcą Fitbitchallenge :) Dzięki motywacji, jaką zobaczyłam u Dominika i Norberta, sama postanowiłam postawić przed sobą wyzwanie, aby ruszać się więcej. Argument o braku czasu już mnie nie przekonuje, skoro pomimo ogromu codziennych zajęć Dominik i Norbert dają radę spędzać czas aktywnie.
Bardzo się cieszę, że takie wyzwanie się pojawiło i mam nadzieję, że zmotywuje ono nie tylko mnie do zmiany moich codziennych przyzwyczajeń :) Nie mam wprawdzie Fitbita, żeby mierzyć swoje postępy, ale obiecuję dać z siebie jak najwięcej! ;)
PS: Trzymam kciuki za Dominika, bo Łada słynie z niezawodności ;)

Hash zdobywa drugie miejsce i opaskę Fitbit flex
Głos oddałem na Norberta, i szczerze mu kibicuję. Widać jaką zmianę przeszedł, a jego ostatnie poczynania (squash w nocy ;-) pokazują, że jest gotowy na wiele poświęceń, żeby pokonać Dominika (który swoją drogą zawziętością dorównuje przeciwnikowi, więc walka może być wyrównana).
Ktokolwiek by nie wygrał, należą się gratulacje za pomysł. Konkurując ze sobą podnosicie zaangażowanie o 101%. (i mogę to polecić wszystkim, którzy używają smartopasek-dodajcie znajomych, nieznajomych, ludzi z for i próbujcie ich pokonać. Gwarantuję, że zmotywuje was to do działania!)

Maciej Beniuk – koszulka sportowa Fitbit
Stawiam na Wojtka. Nie przeżyje, że może przegrać. Będzie tak jak z iPadem Pro, też nie kupił :)

Roman Bartyzel – koszulka sportowa Fitbit
Dominik-sportowa wersja Łady ;-)
Szacunek do przeciwnika, bez względu na wynik pojedynku – bezcenne!

Bogumił Łasiński – koszulka sportowa Fitbit
Panowie, dajecie do pieca aż miło! Głos na Dominika. Myślę, że pozwala się on Norbertowi wybiegać będąc tuż za nim i kontrolując sytuację aby na ostatniej prostej zadać ostateczny cios. Jakże emocjonujące byłoby zakończenie z różnicą zaledwie kilku, kilkunastu kroków! Gratuluję pomysłu i sposobu realizacji. Szacun.

slaw_ekk – bidon Fitbit
wygra Norbert bo on lubi wygrywać i zrobi wszystko aby wygrać, nie odpuści.

Jakub Mróz – bidon Fitbit
Wygra Norbert, bo w trakcie iChwili zawsze dużo więcej chodzi po Chwili. Nawet na scenie robi więcej kroków niż Dominik :-)
Pewne jest tylko jedno – jeśli dalej będziecie chodzić w takim tempie to będziecie mieć stalowe nogi jak MacAztek! ;-)

Z każdym zwycięzcą skontaktujemy się mailowo aby ustalić sposób dostarczenia nagrody. Wielkie dzięki za doping jeszcze raz!


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Hash napisał(a):

Dziękuję bardzo, i gratulacje dla pozostałych zwycięzców!

Robert M napisał(a):

Kolesiostwo..szkoda, że jedna osoba nie wygrała wszystkiego

Moridin napisał(a):

Słaby komentarz.

Sebastian Bagiński napisał(a):

Szkoda, że się nie udało, gratulacje dla zwycięzców ;-)

Maciej Beniuk napisał(a):

Dzięki. Byłem przez rok grzeczny to i Mikołaj o mnie nie zapomiał:) Pozdrowienia Panowie za super zabawę.

Kokoszanel napisał(a):

Wow, dziękuję bardzo, bardzo! :) Gratuluję Norbertowi wygranej oraz Dominikowi za zajęcie zaszczytnego drugiego miejsca :) Postaram się zbliżyć choć trochę do Waszych wyników :)

Kokoszanel napisał(a):

Norbert, Dominik – próbowałam się z Wami skontaktować mailowo, ale nie dostałam odpowiedzi. Kiedy mogę liczyć na kontakt w sprawie nagrody?

Pozdrawiam :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK