iMagazine

JCPAL Casense Screen Protector
dla Apple Watch

22/12/2015, 18:43 · · · 3

W dniu wczorajszym opisywałem szkło ochronne 3D JCPALa chroniące mojego iPhone’a 6s. Jednak to mój Apple Watch jest urządzeniem znacznie bardziej narażonym na przypadkowe otarcia czy obicia. Rozstaję się z nim jedynie w nocy podczas jego ładowania. W ciągu dnia niezależnie od tego co robię, przez cały czas mam go na nadgarstku. Kilkukrotnie zdarzyło mi się przypadkowo otrzeć nim o ścianę, czy uderzyć jego brzegiem o jakiś przedmiot. Na jego aluminiowej kopercie szybko więc pojawiły się drobne zarysowania. Udało mi się także lekko zarysować brzeg ekranu, na szczęście w miejscu gdzie nie są wyświetlane żadne informacje. Podobnie jak nowych iPhone’ach wyświetlacz Apple Watcha ma zaokrąglone brzegi, przez co zwykle folii i szkła ochronne nie wyglądają zbyt dobrze.

jcpal_casense_01

JCPAL Casense Screen Protector przypomina skorupkę, którą zakłada się na cały zegarek. Osłania te wszystkie krawędzie na których w moim Apple Watchu pojawiły się zarysowania. Wspomniana skorupka ma grubość 0.5mm, w porównaniu do ostatnio testowanego szkła na iPhone’a to całkiem sporo. Jednak dzięki temu zapewnia ona ochronę nawet przed mocniejszymi uderzeniami. Przyznam, że obawiałem się, czy tak gruba warstwa nie ograniczy za bardzo czułości ekranu dotykowego i czy korzystanie z Force Touch będzie nadal możliwe. Wszystko jednak działa poprawnie, choć w niektórych momentach reakcja na dotyk wydaje się minimalnie słabsza. Taki efekt występuje przy jakichkolwiek osłonach na ekrany dotykowe. Skorupka posiada wycięcia na wszystkie przyciski, a także otwory głośnika i mikrofonu. Nie osłania ona tylna części zegarka, dzięki czemu nie wpływa to na pomiar pulsu, a także ładowanie jest możliwe bez jej zdejmowania.

jcpal_casense_02

W zestawie poza samą skorupką, otrzymujemy ściereczkę z mikrofibry i płyn czyszczący na bazie wody. Umożliwia on bezpieczne czyszczenie zegarka, a także silikonowego paska.

jcpal_casense_cover

JCPAL Casense Screen Protector możecie zakupić na ZGSklep.pl w cenie 69 PLN dostępna jest wersja na Apple Watcha w rozmiarze 38 i 42 mm. Zamówienia złożone do 23.12 trafią do Was jeszcze przed Świętami.

JCPAL Casense Screen Protector 38 mm
JCPAL Casense Screen Protector 42 mm


Dodaj komentarz

Dominika napisał(a):

praktyczne rozwiązanie. tym bardziej, że w przypadku telefonu się to sprawdzia. dlatego też wydaje mi się, że folie zabezpieczajace na Apple Watch to była tylko kwestia czasu.

Annika napisał(a):

Dobra sprawa. Jak się zarysuje będzie przykrość, szkoda takiego pięknego apple watcha:)

Kamyk napisał(a):

fajni, prawie nie widać a apple watch zabezpieczony na długo. Dobra opcja miło że o tym myślą

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK