iMagazine

Nowy OS X El Capitan 10.11.4 beta 3

08/02/2016, 20:15 · · · 1

Oprócz iOS, deweloperzy otrzymali dziś aktualizację bety OS X 10.11.4.

Trzecia beta El Capitan w wersji 10.11.4 skupia się przede wszystkim na poprawkach błędów. Oznaczona jest kodem 15E39c. Betatesterzy są zachęcani, by skupić się przede wszystkim na czterech aplikacjach: iBooks, Wiadomościach, Notatkach i Zdjęciach.

Dla przypomnienia, największe zmiany, jakie spotkamy w OS X 10.11.4 to możliwość podglądu i udostępniania zdjęć Live Photos tworzonych na iPhone’ach 6s i 6s Plus. Dodatkowo, podobnie jak w iOS 9.3, będziemy mogli zabezpieczyć notatki hasłem.

1

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Marcin Lipa Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin Lipa
Gość
Marcin Lipa

Dalej brakuje natywnego wsparcia dla NTFS (jakoś trzeba formatować dyski pod pliki >4gb), i trzeba dokupić paragona czy tuxera. Na yosemite działał ok ster opensourcowy…
W kontekstowym fajne by było „stwórz nowy”, bo odpalanie z appki szybkie nie jest. Brak „przenieś pliki” też doskwiera” . Systemowe… Jak już jest do obrazków to niech robi co powinno. Brakuje sporo małych rzeczy. Oczekiwane zmiany pojawiają się tak wolno z wersji na wersję jakby konsylium musiało aklamacją wybierać czy mają się pojawić… Co by nie mówić od kiedy stery dierży Cook tylko bilety odcinają…