iMagazine

Nowy OS X El Capitan 10.11.4 beta 3

08/02/2016, 20:15 · · · 1

Oprócz iOS, deweloperzy otrzymali dziś aktualizację bety OS X 10.11.4.

Trzecia beta El Capitan w wersji 10.11.4 skupia się przede wszystkim na poprawkach błędów. Oznaczona jest kodem 15E39c. Betatesterzy są zachęcani, by skupić się przede wszystkim na czterech aplikacjach: iBooks, Wiadomościach, Notatkach i Zdjęciach.

Dla przypomnienia, największe zmiany, jakie spotkamy w OS X 10.11.4 to możliwość podglądu i udostępniania zdjęć Live Photos tworzonych na iPhone’ach 6s i 6s Plus. Dodatkowo, podobnie jak w iOS 9.3, będziemy mogli zabezpieczyć notatki hasłem.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Marcin Lipa napisał(a):

Dalej brakuje natywnego wsparcia dla NTFS (jakoś trzeba formatować dyski pod pliki >4gb), i trzeba dokupić paragona czy tuxera. Na yosemite działał ok ster opensourcowy…
W kontekstowym fajne by było „stwórz nowy”, bo odpalanie z appki szybkie nie jest. Brak „przenieś pliki” też doskwiera” . Systemowe… Jak już jest do obrazków to niech robi co powinno. Brakuje sporo małych rzeczy. Oczekiwane zmiany pojawiają się tak wolno z wersji na wersję jakby konsylium musiało aklamacją wybierać czy mają się pojawić… Co by nie mówić od kiedy stery dierży Cook tylko bilety odcinają…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK