iMagazine

Dzień beta 3 – iOS 10, watchOS 3, tvOS 10, macOS 10.12

18/07/2016, 19:28 · · · 8

Poniedziałkowy wieczór sponsoruje Apple z hasłem „Beta 3”. Pojawiły się bowiem deweloperskie, trzecie beta wersje systemów: iOS 10 (build 14A5309d), watchOS 3 (build 14S5290d) i tvOS 10 (build 14T5296d) oraz macOS 10.12 beta (build 16A254g).

Zainstalowałem iOS 10 na iPhone 6S oraz na iPadzie Pro. Na jednym i drugim urządzeniu odbyło się bez przygód. Zauważone zmiany na ten moment to nowe dźwięki blokady ekranu oraz klawiszy. Dość subiektywnie mogę też napisać, że system jest szybszy.

W przypadku watchOS 3 można zauważyć znaczny wzrost szybkości oraz usprawnienie komunikacji między iPhone oraz Apple Watch.

macOS Sierra beta 3 proponuje na starcie włączenie szyfrowania dysków oraz przeniesienie wszystkich naszych dokumentów do iCloud. To drugie może się wiązać z koniecznością powiększenia pakietu iCloud.

P.S. Pamiętajcie to wersje dla developerów mogące sprawić jakąś niemiłą przygodę. Najprawdopodobniej jutro, te wersje po sprawdzeniu przez developerów, pojawią się jako publiczne, drugie bety. O tym jak przystąpić do programu publicznych beta testów pisałem tu.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Mariusz Piaścik napisał(a):

Są nowe dźwięki blokady oraz klawiszy. Jest też lepsza płynność

Kamil Steć napisał(a):

Czy powiadomienie haptyczne podczas blokowania ekranu było już wcześniej czy pojawiło się teraz? (6s)
I chyba znikła opcja „Hold to unlock”, nie widzę jej w opcjach, a położenie palca na Touch ID odblokowuje mi ekran od razu, bez konieczności wciskania Home..
EDIT. A nie, jednak jest, ale chyba przenieśli względem poprzedniej bety.

Kamil Steć napisał(a):

Jest tutaj

Norbert Cała napisał(a):

Zmienili miejsce o teraz działa ;)

Michał Skotnicki napisał(a):

Troszkę off topic: Ostatnio, tj. 16go pojawiła się aktualizacja „Zosi”. Nie chcę siać domysłów, ale może Zośka dostanie mózg Siri ? :)

coryza napisał(a):

Czyli wreszcie unifikują Dokumenty i iCloud Drive?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK