Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu Nowa kolekcja rękawiczek od Mujjo

Nowa kolekcja rękawiczek od Mujjo

7
Dodane: 7 lat temu

Firmy Mujjo nie trzeba nikomu przedstawiać. W swojej ofercie ma wiele wysokiej jakości akcesoriów do iUrządzeń. Na sezon zimowy 2016/2017 pojawiły się nowe rękawiczki.

Oczywiście nie są to zwykłe rękawiczki a takie, które bez konieczności ich ściągania pozwalają na obsługę iPhone’a i iPada (oraz innych urządzeń z ekranami dotykowymi). Choć z oczywistych względów tracimy wtedy możliwość korzystania z Touch ID, to jednocześnie nie narażamy się na kontakt ręki z mroźnym powietrzem. We wspomnianej kolekcji zimowej 2016/2017 pojawiły się dwa modele rękawiczek – Single oraz Double Layered Touchscreen Gloves.

Obie pary przeszyto na całej powierzchni specjalną, srebrną nicią, dzięki czemu możliwa jest współpraca z ekranem dotykowym praktycznie dowolnym miejscem dłoni. Od wewnętrznej strony dłoni rękawiczki wyłożono punktowo silikonowymi wypustkami, co zwiększa przyczepność i zapobiega wyślizgnięciu urządzenia z ręki. Rękawiczki wykończone są skórzanymi dodatkami, a dzięki magnesowemu zapięciu przylegają do nadgarstka. Wersja Double Layered, jak sama nazwa wskazuje, charakteryzuje się drugą warstwą ocieplenia wykonanego z wełny. Bez problemu sprawdzą się w sporych mrozach.

Rękawiczki od Mujjo można zakupić bezpośrednio ze strony producenta w cenie:

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, Redaktor iMagazine.pl. Mastodon: mcskrzypczak@c.im

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 7

To że nie działa rozpoznawanie odcisków palców, jest oczywiste, ale czy działa przycisk start w iPhonie siedem? Po zmianie tego przycisku na w pełni dotykowy podobno wiele z rękawiczek które działają na ekranach pojemnościowych nie działa na nowym przycisku start. Czy ktoś może coś napisać jak wygląda sprawa w przypadku tych, bądź podobnych, rękawiczek?

To dobrze, bo już myślałem że te grube rękawiczki, z włóknami przewodzącymi, nie działają z iPhonem siedem.

a co się zmieniło w nich od poprzedniego sezonu i 2 sezony temu? Mam takie same i są świetne – ale kupione 3 lata temu. Wyglądają identycznie jak ta nowa kolekcja.

Nie śledziłem, ale być może cena się zmieniła? ;-) (Choć i tak nie jest wysoka za co duży +) ;-)