iMagazine

OWC DEC

04/01/2017, 17:04 · · · 31

Sporo osób jest zawiedzionych najnowszymi MacBookami Pro. W związku z tym firma Other World Computing (OWC) zaprezentowała ciekawe akcesorium.

OWC DEC przyświeca cel, aby przywrócić prawidłowe znaczenie Pro najnowszym MacBookom. Jest to podkładka wykonana z praktycznie identycznej aluminiowej obudowy, która występuje w laptopach Apple.

Niestety, ze strony produktu niewiele można się na dowiedzieć na temat tego akcesorium oprócz tego, że ma zwiększyć pojemność Maca oraz możliwości różnych połączeń.

Więcej na temat DEC dowiadujemy się natomiast z bloga OWC. Oto część danych, które charakteryzować będą DEC:

  • wbudowany dysk SSD o maksymalnej pojemności 4 TB,
  • czytnik kart SD,
  • kilka portów USB 3 typu A (czyli dotychczasowego standardu),
  • gniazdo Gigabit Ethernet

Więcej informacji na temat tego akcesorium ma w tym tygodniu ogłosić założyciel OWC – Larry O’Connor na odbywających się właśnie w Las Vegas targach CES.

Zdjęcia poglądowe OWC DEC wskazują, że w zestawie z MacBookiem Pro całość dość mocno zyska na grubości (na oko z 3 razy). W związku z tym pytanie:

Czy bylibyście gotowi poświęcić grubość Waszego najnowszego laptopa od Apple na rzecz wspomnianych dodatków?

Podejrzewam, że sporo osób ucieszyłoby się, gdyby się okazało, że OWC DEC oferuje również wbudowaną baterię, która zapewni dodatkowe godziny pracy.

Źródło OWC Blog

31

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz Minecraft. Redaktor iMagazine.pl.


  • http://www.linedock.com zrobili to dużo lepiej!

    • ein

      Faktycznie, zgrabniejsze od tego co pokazało OWC, do tego lepiej wyposażone. Taki dock stacjonarnie bajka, do przenoszenia się nada, ale jednak to dodatkowe coś i tu jest problem (coś dużego, swoje ważącego etc.)

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.