iMagazine

StarCraft z dodatkiem Brood War za darmo

23/04/2017, 19:14 · · · 1

Jeden z najlepszych na świecie RTS-ów ze świetną fabułą – StarCraft już od kilku dni jest darmowy dla wszystkich.

Choć swoją premierę miał niema 20 lat temu, StarCraft nadal ma rzeszę oddanych fanów, którzy się w nią zagrywają i biorą udział w turniejach. I oto po 8 latach od wydania ostatniej aktualizacja parę dni temu pojawiła się kolejna – 1.18. Choć wnosi wiele poprawek (ich listę znajdziecie w źródle wpisu), to nie to jest najważniejsze. Otóż wraz z pojawieniem się tej wersji StarCraft oraz dodatek Brood War stają się darmowe zarówno w wersji dla Windows jak i macOS.

Blizzard planuje w niedługim czasie wypuścić reedycję tej gry (ale już płatną) między innymi ze wsparciem dla rozdzielczości 4K. Poniżej możecie zerknąć na zmiany wizualne, jakie przyniesie ta aktualizacja:


Jeśli więc nie mieliście jeszcze okazji pograć w ten klasyk, to teraz jest najlepsza okazja!

Źródło starcraft.com


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Jacek Kosiński napisał(a):

Szkoda że nie wydali wersja na MacBooki z powerpc.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK