iMagazine

Nowy Apple Store w Dubaju

26/04/2017, 13:29 · · · 2
fot. Apple

Już jutro, 27 kwietnia, Apple otworzy swój najnowszy sklep w centrum handlowym w Dubaju.

To będzie już trzeci Apple Store w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Tym razem będzie umiejscowiony w jednym z bardziej znanych miejsc w Dubaju – w centrum handlowym Dubai Mall.

Jak praktycznie każdy Apple Store również i ten wyróżnia się nietuzinkowym wyglądem. Na uwagę zasługuje przede wszystkim ogrmomny taras, który w upalny dzień jest zamknięty specjalnymi, wykonanymi z włókna węglowego okiennicami, które po obniżeniu temperatury otwierają się.

Klienci sklepu z poziomu tarasu będą mogli podziwiać najwyższy budynek świata – Burdż Chalifa oraz sąsiadujące Dubai Fountain.

Nowy Apple Store w Dubaju będzie oczywiście gotowy na program szkoleniowy Today at Apple. Z okazji otwarcia zajęcia będą przeprowadzać znani artyści.

źródłoApple


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Damian Kaczmarek napisał(a):

To w końcu jutro czy 27 maja?

Maciej Skrzypczak napisał(a):

Oczywiście 27 kwietnia 😅

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK