Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu Kto Waszym zdaniem wygra FitBitChallenge 2017? [Ankieta]

Kto Waszym zdaniem wygra FitBitChallenge 2017? [Ankieta]

28
Dodane: 6 lat temu

Półmetek naszej akcji #fitbitchallenge za nami. Podobnie jak przy poprzednim współzawodnictwie, chcielibyśmy zaprosić Was do zabawy.

Jeśli chcecie widzieć co się aktualnie dzieje, to zajrzyjcie na stronę projektu:

FitbitChallenge 2017

Tymczasem, mamy dla Was ankietę. Ciekawi nas, kto Waszym zdaniem wygra pojedynek – Wojtek czy Norbert.

Kto Waszym zdaniem wygra FitBitChallenge 2017?

  • Wojtek (51%, 60 głosów)
  • Norbert (49%, 58 głosów)

Głosujących: 118

Loading ... Loading ...

Głosujcie w ankiecie i w komentarzach pod tym wpisem napiszcie dlaczego uważacie, że wskazany przez Was zawodnik wygra.

W sobotę, po zakończeniu naszego współzawodnictwa, zwycięzca wybierze najciekawsze wpisy – dotyczące obu zawodników, nie tylko wygranego. Do zdobycia będą gadżety ufundowane przez Fitbit:

  • opaska Fitbit Alta HR (taka jakiej używa Norbert i Wojtek)
  • Koszulki sportowe Fitbit x 6
  • Bidon Fitbit x 1

Czekamy na wasze głosy oraz KOMENTARZE – głosować możecie do końca dzisiejszego dnia.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 28

Chłopaki, gdy kiedyś nie będzie Wam się chciało wyjść, by zro­bić krok do przo­du, war­to obej­rzeć się za siebie i zobaczyć, że w 2017, w tydzień zrobiliście tyle co niektórzy w miesiąc :) To jest prawdziwy motywator :)

Uwielbiam pojedynki między Wojtkiem i Norbertem. Nie tylko w #fitbitchallenge, ale w każdej “dyscyplinie” :) Choćby dyskusje słowne w Nadgrydzionych czy na Twitter. Przeważnie okraszone żartem, humorem, a każdy z kolegów uparty jak ja :) Zdrowa rywalizacja to mój ulubiony element życia. W sporcie, e-sporcie, grach bez prądu. Wytypowałem pierwsze miejsce, ale Panowie się nieobliczalni i ciężko wskazać faworyta. Po prostu kibicuje temu duetowi :)

Rywalizacja będzie wyrównana, ale w ostatnim dniu wiadome siły rzucą przed Wojtka wiewiórki. To będzie silniejsze od niego – koniec z chodzeniem, pora na zdjęcia. Dlatego wygra Norbert.

Klapki to trochę obciach, klapki i białe skarpety to aktualny szyk mody :)

Wojtek chodzi w “japonkach” ;) jawnie daje fory Norbertowi .. w końcu założy normalne buty i pójdzie jak przeciąg nie zostawiajac żadnych wątpliwości ;) hehe

Prowadzony przez iMAGAZINE sposób rywalizacji za każdym razem powoduje wielkie zainteresowanie w środowisku Twittera czy Facebooka. Tego typu rywalizacje najlepiej zaciskają więzy w każdej firmie i jest to najlepszy sposób na motywowanie zespołów do dalszej, wspaniałej pracy. Chociażby to, że w oficjalnej rywalizacji bierzeudIal Wojtek i Norbert spowodował ze cała redakcja iMagazine prowadzi swoją wewnętrzna rywalizację pokazuje jakim jesteście dobrym zespołem.
Sam sporo chodzę w ciągu dnia w pracy (średnio 20k kroków) i wiem jakie mimo wszystko może to być męczące.
Moim zdaniem zwycięży Wojtek. Szczerze mu kibicuje i biorąc pod uwagę wcześniejsze wasze zmagania np. “Test nawigacji” pokazuje jaki zawzięty i skoncentrowany na wyniku potrafi on być. Poza tym jest perfekcjonistą, który zawsze doprowadza sprawy do samego końca. Zaznaczę że z Wojtkiem nie znam się osobiście (jedynie przez Twittera) ale wydaje mi się, że mimo wszystko da radę!!! Powodzenia dla was obu i całej ekipy iMAG👍 Robicie świetna robotę 👏 Oby tak dalej.

To, co możemy codziennie obserwować w tej rywalizacji, pomimo trwających upałów czy pojawiających się kontuzji, jest dla mnie czystym szaleństwem i uważam, że obydwaj Panowie są zwycięzcami. Dlatego nie zagłosowałem konkretnie na nikogo. Czapki z głów Panowie i trzymam kciuki, żeby nie musieli Wam po wszystkim amputować nóg. ;)

Ja stawiam na Wojtka. Biorąc pod uwagę jego zawziętość z jaką wymieniał Macbooki Pro opisywane w iMag Weekly to nikt nie ma szans! 😄 Szacuneczek dla obu Panów, pozdrawiam 💪🏻😃

Kibicuje Wojtkowi, ale wygra Norbert bo to jest człowiek maszyna. Pamietam poprzedni challenge. Też niby podchodził do tego niepozornie i wystrzelił jak z procy. W każdym razie. Niezależnie od tego kto wygra to serio genialna inicjatywa. Przy okazji dla nas fajna zabawa – BTW. Chłopaki powinniście dawać więcej tweetow/wpisów mimo to, że jak to ujął Wojtek – szkoda na nie czasu ;)