iMagazine

Promocja w CSOP na opisywane przez nas produkty

20/07/2017, 00:26 · · · 3

Na szybko daję znać, że sklep CSOP uruchomił tygodniową promocję, m.in. na kilka produktów, które były u nas w ostatnim czasie opisywane.

Promocja jest na hasło/kupon rabatowy – NALATO.  Dostajemy wtedy 10% rabatu na wszystkie produkty ze sklepu. Promocja trwa do przyszłej środy, czyli 26 lipca 2017.

Na zdjęciu:

★ Hub Thunderbolt 3 USB-C dla 2016 Macbook Pro”>Hub HYPERDRIVE Thunderbolt 3 dla Macbooków Pro 13/15 MID2016 (opisywany przez nas w iMagazine 6/2017)  →

★ Gimbal 2-osiowy do smartfonów (opisywany przez nas w iMagazine 6/2017)  →

★ Xiaomi Monopod Selfie Stick (opisywany przez nas w iMagazine 6/2017)  →

★ Hulajnoga elektryczna Xiaomi M365 czarna (opisywany przez nas na www)  →


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Krzysztof Lancaster Kotkowicz napisał(a):

Wprowadzony przez Ciebie kupon rabatowy jest nieprawidłowy lub został już użyty.

CSOP napisał(a):

Prosimy zamknąć kartę w przeglądarce i jeszcze raz wejść na stronę sklepu. Kod rabatowy jest prawidłowy i aktywny. Zapraszamy do sprawdzenia oferty.

matipl napisał(a):

Potwierdzam, obecnie śmiga

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK