iMagazine

Pojawiły się pierwsze wrażenia z PlayerUnknown’s Battlegrounds na Xbox One

22/08/2017, 14:11 · · · 4

Javy Gwaltney miał okazję pograć w PlayerUnknown’s Battlegrounds w wersji Xboxowej, która była postawiona na PC, ale w rękach miał pada.

The Xbox One controller managed to make all the integral functions of PUBG (going prone, switching views, the item screen) surprisingly easy to handle. Changing your perspective between first-person and third are tied to your shoulder buttons, while action buttons like jumping/reloading are tied to the X/Y/B/A buttons.  As someone who’s balked at the idea of playing this game with anything other than a mouse and controller, I didn’t find myself missing them during this match.

Próbowałem wielokrotnie grać na padzie w FPS-y i… nie potrafię być dobry za pomocą pada, co z kolei mnie frustruje, a to psuje przyjemność z gry. Za każdym razem jak wracałem do myszki i klawiatury, to czułem ulgę, więc nadal trzymam kciuki za tym, żeby Microsoft oficjalnie dodał wsparcie dla tych akcesoriów do Xboxa. Jak tak się stanie, to go kupię bez wahania, pomimo że grafika w tej grze jest gorsza niż na dobrym PC.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

iD4Ru73K napisał(a):

Grafika w tej grze to schyłek życie PS2 / początek ery PS3. Nie zrobiłaby wrażenia 10 lat temu. Animacje i efekty dramat, graficzny i technologiczny crap :D

Łukasz Stanek napisał(a):

Trudno się nie zgodzić. PUBG daleko do ładnej gry :)

Wojtek Pietrusiewicz napisał(a):

PUBG

Bullshit.

Łukasz Stanek napisał(a):

Spoko, ale jednak do poziomu takiego BF1 czy innej gry AAA trochę im daleko :) Dla mnie graficznie tak na poziomie CS GO :)