iMagazine

Akcesoria do ładowania indukcyjnego od Apple rzekomo nie są gotowe

12/09/2017, 13:21 · · · 1

Dzisiaj pojawił się raport Ming Chi-Kuo, w którym twierdzi on, że akcesorium do ładowania nowych iPhone’ów metodą indukcji magnetycznej, nie jest gotowe do wprowadzenia do sprzedaży.

Kuo twierdzi też, że iPhone’y będą jednak wspierały standard Qi, dzięki czemu będzie można korzystać z istniejących standardów – to stoi w sprzeczności ze wcześniejszymi informacjami na ten temat – a ich własny produkt jest tak daleko od gotowości, że nawet nie zostanie pokazany podczas dzisiejszego keynote’a.

źródłoBenjamin Mayo dla 9to5Mac

1

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.

morid1n

Dodaj komentarz

Widzę jeszcze jedną opcję, że zrobią podobnie jak z AirPodsami. Te działają z urządzeniami z BT, ale najlepiej z produktami od Apple. Tutaj mogą wrzucić gorszą wersję Qi – działającą, ale wolną. I będą sprzedawać własną ładowarkę, która będzie w stanie działać szybciej.

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.