iMagazine

Moja miłość do motoryzacji
| S02E03 | (prawie) Codziennik

14/11/2017, 10:22 · · · 5

Moja miłość do motoryzacji rozpoczęła się bardzo dawno temu i coraz bardziej tęsknię do dawnych dni, kiedy samochody polegały na mechanice zamiast na elektronice.

W tym roku miałem okazję pojeździć jedynymi trzema samochodami, które powodują u mnie szybsze bicie serca – każdy z nich ma napęd na tylne koła i wszystkie są lekkie. Praktyczne? Niekoniecznie… ale przecież nie o to w tym chodzi. Dlatego postanowiłem nagrać kilka słów na ten temat, bo to moje najbardziej osobiste i subiektywne preferencje.

Zapraszam osoby, które chcą posłuchać pełnej ścieżki dźwiękowej Porsche 718 Caymana, wyposażonego w opcjonalny sportowy wydech, poniżej – na internetach jest zdecydowanie za mało filmów przedstawiających dźwięk podstawowego modelu w tej układ.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Poopi (@PoopiSan) napisał(a):

Fajne, ale zastanawiam się pomiędzy nim a Audi TTS. Jeździłeś tym drugim? Prowadzi się nieźle.

Wojtek Pietrusiewicz napisał(a):

TT to bardzo sterylne auto, moim zdaniem bez duszy. Na pewno świetne, ale u mnie nie wywołuje emocji. Napęd na 4 koła fajny w zimie niewątpliwie, ale w lecie nie daje to funu.

Poopi (@PoopiSan) napisał(a):

Hmmm porównywałem na jedzie próbnej z MX-5 i Mazda mnie zupełnie nie wzruszyła.

Poopi (@PoopiSan) napisał(a):

BTW Rowzwalile mnie odpowiedz z Nissana. Chcialm sie przejechac 370Z no i centrala zadzwonila i powiedziala ze w mojej okolicy teraz nie ma, tego modelu nie maja do jazdy testowej w sezonie Jesien-Zima. Skontaktuja siew 2018 na wiosne i zobacza gdzie taki model bedzie dostepny……wymiekłem

bublik napisał(a):

AR Giulietta QFV?