iMagazine

Dziesięć najlepszych gadżetów 2017 roku według magazynu TIme

21/11/2017, 12:59 · · · 2

Magazyn Time wciąż jest uznawany za jeden z najbardziej opiniotwórczych magazynów na świecie. Co roku wyczekiwany jest moment ogłoszenia człowieka roku, choć nie raz były to wybory kontrowersyjne. Tymczasem Time opublikował właśnie swoją listę dziesięciu najlepszych gadżetów 2017 roku.

Do końca roku zostało 40 dni, mamy więc okres przedświątecznych zakupów i czas na pierwsze podsumowania. Zresztą sam już pokusiłem się o wybranie najlepszych telewizorów1 tego roku. Time sporządził listę TOP 10 i dość jasno wskazał też pozycje poszczególnych produktów. O to ona:

10. Sony Alpha A7R III
9. Apple Watch 3
8. Xbox One X
7. Amazon Echo (drugiej generacji)
6. Super Nintendo Entertainment System Classic
5. Samsung Galaxy S8
4. DJI Spark
3. Microsoft Surface Laptop
2. Apple iPhone X
1. Nintendo Switch

Przyznam szczerze, że sam z tego zestawienia usunąłbym SNES I Microsoft Surface Laptop I zastąpiłbym je telewizorami Samsung The Frame I LG W7, ewentualnie może słuchawkami na przykład Beoplay E8. Całość wydaje się być jednak dość uczciwa i znalazły się na niej rzeczywiście produkty o których było głośno. Jestem ciekaw waszych opinii, u nas gadżet roku zostanie wybrany jak zwykle na początku kolejnego.

  1. do przeczytania w numerze specjalnym

Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

Qchar napisał(a):

zdaje się, że lista jest odwrotnie ponumerowana – wg. Time nr 1 jest Nintendo a nr 10 Sony.

Ein napisał(a):

Oto

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK