iMagazine

Dzień beta 5 – iOS 11.2, tvOS 11.2, macOS 10.13.2

28/11/2017, 23:14 · · · 3

Apple udostępniło dziś deweloperom piąte bety swoich systemów.

Dla wszystkich poszukujących nowych rzeczy mam niestety złą wiadomość. Opublikowane wersje iOS, macOS i tvOS nie zawierają nic rzucającego się w oczy. To po prostu aktualizacje, które mają za zadanie dopieścić jak się tylko da te systemy przed rychło zbliżającą się datą publicznego ich udostępnienia.

Oby tylko Apple popracowało lepiej nad bezpieczeństwem w tych systemach…


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Justyna napisał(a):

I dobrze
Zbędne wodotryski,płynność oraz niezawodność jest priorytetem jak również właśnie to urzekło mnie w iOS najbardziej. Prostota oraz prędkość jak i płynne działanie 👍

januszp21 napisał(a):

Bardzo trafna uwaga, jeden z lepszych i merytorycznych komentarzy.

polvadis napisał(a):

Kiedy poprawa zużycia energii w iOS11? Od dnia upgradu z iOS10 na iOS11, stan naładowania baterii w moim iPhonie 6S spada w rekordowym tempie. Telefon ma rok. Nie jestem ‚heavy user’em’. Bateria w iOS10 zawsze starczała na cały dzień. Od upgradu, nie ma dnia abym nie musiał już przed wieczorem ładować.

Zrobiłem wszystko co rekomendują portale: Background App Refresh->OFF i kilka innych tricków. Zero różnicy. Rok czasu było fajnie. Teraz biegam z iPhonem i powerbankiem. Dzięki Apple!

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK