iMagazine

Mujjo Leather Wallet Sleeve for iPhone X – jak zwykle idealny

10/01/2018, 13:00 · · · 4

Większość z Was wie, że nie lubię korzystać z tradycyjnych etui dla naszych telefonów, jak chociażby alternatywy, które oferuje Mujjo – Full Leather CaseFull Leather Wallet Case są śliczne, ale odbierają mi przyjemność z trzymania gołego telefonu w dłoni. To tutaj sytuację ratuje Leather Wallet Sleeve…

Na wstępie podpowiem, że starszy model dokładnie tego samego „rękawa” mamy w domu od wielu lat – oryginalnie to ja korzystałem z niego, aby chronić swojego iPhone’a 6, wtedy kiedy tego potrzebował, ale odkąd przesiadłem się na 5,5″, to wsuwkę przejęła moja druga połowa. Korzysta z niego przez kolejne generacje iPhone’ów – obecnie kryje się w nim iPhone 7 – a wsuwka sprawdza się idealnie, zarówno w torebce, jak i kieszeniach. Najfajniejszym aspektem jest to, jak brązowa skóra się starzeje…

Leather Wallet Sleeve dostępny jest również w kolorze czarnym.

Otóż moja sztuka jest nowa, więc wygląda jak by była… nowa – skóra jest „idealna”, a kolor jak na zdjęciu w nagłówku. Nie mogę doczekać się momentu, w którym tak ją wymęczę, że będzie wyglądała tak jak Iwony – wytarmoszona, pognieciona i z ogromną dozą charakteru. Nic nie pomogę na to – po prostu uwielbiam ten wygląd, a skóra Mujjo starzeje się wręcz wzorowo.

Część z Was też wie, że to nie mój pierwszy produkt tej firmy. Korzystam z nich od wielu lat i nigdy się jeszcze nie zawiodłem. Znam natomiast kilka osób, które miały problemy ze swoimi etui – nie wahajcie się w takiej sytuacji kontaktować z Mujjo bezpośrednio, ponieważ ich serwis posprzedażowy jest wzorowy.

Jeśli szukacie wsuwki / rękawa dla swojego iPhone’a X, to koniecznie przejrzyjcie ofertę firmy, bo najzwyczajniej na świecie, warto.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Camillo napisał(a):

@morid1n – możesz pokazać zdjęcie tego zestarzałego etui, które używa obecnie Iwona? :)

Ja się skontaktowałem – odesłali mnie do iSpotu (tam kupiłem etui), który stwierdził że zniszczył się od używania.

Ja tam Mujjo odradzam z całego serduszka.

Kacyper napisał(a):

Ja również odradzam. iPhone’a kupiłem używanego, lub jako nowego bo po całkowitej wymianie serwisowej z kilkoma obudowami, w tym mujio. Po chyba 2 miesiącach używania nowej obudowy zaczęła się rozpadać. Ze dwa razy upadł i bok się trochę uszczerbił, a wokół karty zaczęła się odrywać ta otoczka. Zgłosiłem się do nich i w sumie wymienili mi ją na drugą. Po jakiś 8 miesiącach używania drugiej się ciut połamała po upadkach, ale to spoko. Nie mogę tylko pojąć tego w jaki sposób przy wyciąganiu telefonu z kieszeni odczepiła mi się skóra od plastiku…było to na świętach i do dzisiaj ich wspaniały support się nie odezwał, ekstra olewka 😀

Nie polecam, już lepiej coś z Aliexpress wziąć na pewno będzie taniej.

Malisha napisał(a):

Ja mam od 10msc etui na 6s i szczerze polecam. Jest to mój drugi produkt mujjo i chwale sobie jakość wykonania. Co prawda odkleja mi się euti telefonowe ale mam zamiar wysłać je na reklamacje.

http://i63.tinypic.com/11b1yr8.jpg a tak wygląda moje etui.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK