iMagazine

Netgear Orbi (mesh Wi-Fi) dzisiaj w promocji

30/01/2018, 13:22 · · · 2

Jeśli akurat planujecie wymienić swój stary router na rozwiązanie mesh, które jest zdecydowanie nowocześniejsze i lepsze pod wieloma względami, to dzisiaj jest obniżka ceny na Netgear Orbi – jednym z czołowych konkurentów w tej kategorii.

Jeśli nie wiecie czym jest sieć typu mesh, to przeczytajcie relację Pawła Okopienia.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

darekpoznan napisał(a):

Pytanie Off-topic:
Czy można monitorować promocje – ceny wybranych produktów na Amazon (np . tak jak na to pozwalają Ceneo, Skąpiec czy Cenowarka?) czy też wymaga to codziennego śledzenia – przegladania Ofert dnia…?

Wojtek Pietrusiewicz napisał(a):

Jeśli tak to nie wiem jak.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK