iMagazine


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Artek napisał(a):

Jedyne zastrzeżenie a propos oferty nju bo też się nad nią zastanawiałem po wykorzystaniu pakietu internetowego prędkość spada do 512b/s Tak Bajtów nie kilobajtów czyli praktycznie nie ma internetu za to w T-mobile jest 10GB pełnej prędkości a po wykorzystaniu limitu GB prędkość spada do 1mb/s do tego FB, FB messenger Twitter kilka aplikacji muzycznych jest bez limitu transferu i OK 50zł ale najlepszy zasięg i najszybszy lejek na rynku co kto lubi :)

Wojtek Pietrusiewicz napisał(a):

9 zeta i masz kolejne 9 GB. Mam teraz 40 GB (za miesiąc już 60) i raczej nie będę miał tego problemu.

ak1 napisał(a):

NJU Mobile jest najlepszym wyborem na Polskę, ale jeśli się podróżuje poza granice to T-Mobile nie ma sobie równych w zakresie zasięgu i „działającego internetu”. Wtedy konfiguracja: T-mobile na kartę + NJU internet na kartę do modemu (co daje dodatkowe GB płatne tylko jeśli potrzebne).

Mako napisał(a):

Czy Orange/NJU obsługują Visual Voicemail? W Play mam, choć muszę 2 zł/mies. płacić w ofercie na kartę.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK