iMagazine

Alto’s Odyssey nie jest nudne!

22/02/2018, 12:17 · · · 2

Wczoraj, po publikacji moich pierwszych wrażeń z Alto’s Odyssey, Norbert zwrócił mi uwagę, że ta gra jest nudna! Skandal!

Na górze tego wpisu znajdziecie krótki gameplay, pokazujący jak osiągam kolejny, 25. poziom, oraz jak przyjemna może być to gra, jak się wpadnie w odpowiedni rytm. Przy okazji udało mi się też nagrać 20x combo (od ~5:10 na filmie) – to dla tych, którzy szukają większych wyzwań. Podpowiem przy okazji, że moją ulubioną postacią (dopóki nie dojdzie się do 51. poziomu) jest Maja – wolno jeździ, ale można nią robić fikołków do woli!

Minęły 24 godziny i szczerze żałuję, że nie mam więcej czasu, aby szybciej dostać się do 60. poziomu, aby odkryć wszystkie postacie i bonusy.

A Wam jak idzie?


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Jak mi idzie? No cóż :) „we’re hoping to get an Android version out in the months ahead”

pawciu napisał(a):

Ile ludzi tyle opinii. Jak dla mnie bardzo nudna i wkurzająca, bo podczas salt zawsze lądowałem nogami do góry :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK