Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu HBO GO w nowej wersji już jest, zgodnie z zapowiedzią!

HBO GO w nowej wersji już jest, zgodnie z zapowiedzią! →

18
Dodane: 6 lat temu

Zgodnie z informacjami z zeszłego tygodnia, które otrzymałem od źródła, nowy HBO GO przed chwilą ruszył.

Miło mi dzisiaj poinformować, że usługa ma ruszyć już w najbliższy poniedziałek, dnia 26 marca 2018. W ramach promocji, pierwszy miesiąc będzie darmowy, a cena za każdy kolejny będzie wynosiła 29,90 PLN. Będziemy płacić bezpośrednio do HBO, a więc nie będzie możliwość płacenia za pomocą karty podpiętej do naszego konta w App Store. Będzie to działało na podobnej zasadzie, jak Netflix na początku – zakładamy konto przez WWW, dodajemy tam naszą kartę (jeśli chcemy) i będzie ona obciążana każdego miesiąca. Zakładam, iż oznacza to również, że będziemy mogli w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji.

Jedyną rzeczą, której nie byłem w 100% pewien, to czy założenie konta będzie wymagało dodanie karty kredytowej – już wiem, że wymaga.

Konto zakłada się na polskiej stronie HBO GO. Warto wejść do ustawień przez WWW, bo tam możemy dokonać pewnych zmian:

  • domyślnego języka ścieżki dźwiękowej,
  • domyślnego języka napisów,
  • domyślnego języka aplikacji,
  • rozmiaru napisów.

W ustawienia możemy też dodać nowe urządzenie do listy autoryzowanych.

Miłego oglądania!

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 18

A faktycznie, dzięki. W irlandzkim Appstore nie ma, dlatego nie znalazłem.

No i super będzie co pooglądać na święta pytanie tylko czy jak zrezygnuje z subskrybcji to po pół roku nie usuną mi konta jak w netfliksie…… mógłbym wykupić w cyfrowym polsacie “bo mam” ale płacenie co miesiąc mi się nie uśmiecha….. wykupuje raz na 3-4 miesiące oglądam to co mnie interesuje i wtedy kiedy mam czas…. może kiedyś wprowadzą opcje płacenia przez payU nie mam może milionów na koncie ale kartę płatniczą mam podpiętą tylko do Apple ID jakaś taka podświadoma blokada……….

Mam PayPala a i tak nie można nim wszędzie płacić podejrzewam że Revolutem jest tak samo a nie wyjeżdżam często za granice niestety ale obadam temat

Zbadałem temat, założyłem i nawet doładowałem 20zł bo myślałem że dane wirtualnej karty (tej w telefonie) dostanę bez potrzeby wysyłania zdjęć mojego dowodu osobistego”w kosmos” niestety chyba się pomyliłem a jak mam wysłać dane mojego dowodu osobistego gdzieś na serwer nie wiem do kogo to chyba wole żeby hbo ukradło mi dane mojej karty płatniczej:D

Revolut podpada pod brytyjskie prawo bankowe – to nie jest nieznana firma. Nie masz raczej czym się martwić – PayPal nie podpada pod żadne bankowe prawo i jest znacznie bardziej niebezpieczny.

Dziś założyłem konto na laptopie. Z telewizora Smart TV LG nie mogę korzystać bo HBO GO nie wspiera LG. Pozostaje bieganie z kablem HDMI. Dodam że LG ma wbudowaną aplikację HBO GO. Tak na dziś wygląda postęp wg HBO. A myślałem że będzie pięknie:(

Mam identyczną sytuację. Apka na tv lg jest ale nie da sie nic ogladac.

Nie mam zastrzeżeń przy Gre o Tron na TV 1080p. Mam 58″ i oglądam z 5 metrów, więc daleko. Audio podaje mi 5.1 do amplitunera, a przynajmniej na to wygląda – zerknę potem na to co pokazuje na wyświetlaczu.

Dzięki za info. Nie pozostaje nic innego tylko się zarejestrować na pierwszy miesiąc