iMagazine

macOS 10.13.5 gotowy do pobrania

02/06/2018, 08:39 · · · 1

Wczoraj wieczorem pojawił się wreszcie najnowszy macOS 10.13.5, który wprowadza pełną, co ważne działającą, współpracę z wiadomościami iCloud.

Od teraz kasując wiadomość na Macu, zostanie ona skasowana również na urządzeniach z iOS i odwrotnie. Poza tym załączniki, zdjęcia itd. są przechowywane w iCloud i dzięki temu mamy możliwość zwolnić trochę miejsca na dysku.

Aktualizacja poprawia również stabilność, wydajność i zabezpieczenia naszych Maców. Zalecana jest dla wszystkich użytkowników.

Jak włączyć wiadomości iCloud opisujemy TUTAJ.

Aktualizację przeprowadzicie poprzez App Store / Uaktualnienia.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Apple.

1

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
sportpoz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sportpoz
Gość
sportpoz

Ciekawe, czy kasując wiadomość kasuje się ona również w iCloud. Coś wydaje mi się, że to nie działa jak powinno. Niby testowałem tę funkcję we wszystkich betach i na wszystkich urządzeniach, ale jakie zdziwienie moje było, kiedy przywróciłem iPada i nagle pojawiły się tam wiadomości starsze niż rok (wszędzie mam ustawione kasowanie wiadomości po roku). Dziwnym sposobem moje wiadomości w iCloud ważą aż 5 GB, choć w iPhonie miały wcześniej około 2-2,5 GB